TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Tot vorig jaar was Olav Mol (naast Max Verstappen) de koning van de Formule I. Hij werd als commentator aan de kant geschoven ten faveure van de Viapplay-commentatoren Nelson Valkenburg en Melroy Heemskerk. Maar dat duo kan lang niet iedereen bekoren zodat veel liefhebbers van snelle auto's uitweken naar het radio-commentaar van Olav op Grand Prix Radio.
Een groot succes want de zender trok 1,2 miljoen luisteraars per Grand Prix. Maar ook voor dat pleziertje steekt Viaplay nu een stokje. De streamer bemachtigde onlangs de radiorechten van de Formule 1 zodat Olav Mol is uitgespeeld.
De enige manier om Mol te horen in het nieuwe seizoen is via de Belgische tak, grandprix.be. Nederlanders die niet zonder hem kunnen, moeten hun heil zoeken bij een VPN-verbinding. De commentator zegt in de Telegraaf dat de actie van Viaplay voelt 'als een gevalletje Olav Mol pesten'.
Komend weekend gaat het nieuwe Formule 1-seizoen van start met de Grand Prix van Bahrein.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)