TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Tot vorig jaar was Olav Mol (naast Max Verstappen) de koning van de Formule I. Hij werd als commentator aan de kant geschoven ten faveure van de Viapplay-commentatoren Nelson Valkenburg en Melroy Heemskerk. Maar dat duo kan lang niet iedereen bekoren zodat veel liefhebbers van snelle auto's uitweken naar het radio-commentaar van Olav op Grand Prix Radio.
Een groot succes want de zender trok 1,2 miljoen luisteraars per Grand Prix. Maar ook voor dat pleziertje steekt Viaplay nu een stokje. De streamer bemachtigde onlangs de radiorechten van de Formule 1 zodat Olav Mol is uitgespeeld.
De enige manier om Mol te horen in het nieuwe seizoen is via de Belgische tak, grandprix.be. Nederlanders die niet zonder hem kunnen, moeten hun heil zoeken bij een VPN-verbinding. De commentator zegt in de Telegraaf dat de actie van Viaplay voelt 'als een gevalletje Olav Mol pesten'.
Komend weekend gaat het nieuwe Formule 1-seizoen van start met de Grand Prix van Bahrein.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?