TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Tot vorig jaar was Olav Mol (naast Max Verstappen) de koning van de Formule I. Hij werd als commentator aan de kant geschoven ten faveure van de Viapplay-commentatoren Nelson Valkenburg en Melroy Heemskerk. Maar dat duo kan lang niet iedereen bekoren zodat veel liefhebbers van snelle auto's uitweken naar het radio-commentaar van Olav op Grand Prix Radio.
Een groot succes want de zender trok 1,2 miljoen luisteraars per Grand Prix. Maar ook voor dat pleziertje steekt Viaplay nu een stokje. De streamer bemachtigde onlangs de radiorechten van de Formule 1 zodat Olav Mol is uitgespeeld.
De enige manier om Mol te horen in het nieuwe seizoen is via de Belgische tak, grandprix.be. Nederlanders die niet zonder hem kunnen, moeten hun heil zoeken bij een VPN-verbinding. De commentator zegt in de Telegraaf dat de actie van Viaplay voelt 'als een gevalletje Olav Mol pesten'.
Komend weekend gaat het nieuwe Formule 1-seizoen van start met de Grand Prix van Bahrein.
Welk programma vervangt Casa di Beau op RTL 4?
09:31De Bondgenoten-kijkers ergeren zich massaal aan Joshlyn
08:22Realityshow Undercover Lover krijgt een tweede seizoen
07:46De TV van gisteren: Eerste Oranje-duel onder Xavi Hernández trekt veel kijkers
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Got talent, Non-Stop