TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Zwemmer Arno Kamminga pakte bij de Olympische Spelen van Tokio verrassend het zilver op zowel de 100 als de 200 meter schoolslag. In Parijs telt maar één ding: goud. Zijn eerste kans krijgt hij vandaag op de 100 meter schoolslag.
Eerder dit jaar op de WK ontbrak de vorm nog en ging Kamminga met lege handen naar huis. Hij liet zich niet uit het veld slaan, trainde hard en is klaar voor de Spelen. “Het lichaam begint echt heel sterk te voelen”, zo liet hij de NOS kort voor vertrek naar Parijs weten.
Naast Kamminga heeft Nederland met Caspar Corbeau nog een medaillekandidaat op de schoolslag. Hun voornaamste concurrent komt uit China en heet Qin Haiyang. Hoewel de dopinggeruchten rondzingen, mag de meervoudig wereldkampioen meedingen naar de titel.
Benieuwd? Volg de Olympische Spelen dan via de NOS op NPO1 en NOS.nl.
Jennie Jelies op een roze wolk dankzij 'echte Urker'
12:36Jeroen Rietbergen niet vervolgd in zedenzaak The Voice-kandidaat
12:26Love Island-deelnemer Esmee deelt break-up met volgers
10:17Nieuw seizoen van kennisquiz Weet Ik Veel in de maak
09:13Video: Eva Jinek gaat stuk om verjaardagscadeau van Merel Westrik: ‘Geweldig!’