TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Joanne van Lieshout zorgde in mei voor een enorme verrassing door op de WK judo in Abu Dhabi een gouden medaille te pakken. Het maakt de pas 21-jarige judoka, die uitkomt in de klasse tot 63 kilo, meteen een van de favorieten voor de olympische titel.
Haar grootste concurrent is de regerend olympisch kampioen Clarisse Agbegnenou. De Française heeft het voordeel van het thuispubliek, dat als één man achter haar zal staan.
Joanne van Lieshout is niet de enige landgenoot op de tatami. Frank de Wit doet mee in de klasse tot 81 kilo en is daarin zeker niet kansloos. Al zal hij bij zijn derde olympische optreden wel enorm goed moeten judoën om Tato Grigalasjvili - de drievoudig wereldkampioen uit Georgië - en de sterke Belg Matthias Casse te verslaan.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur