TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Joanne van Lieshout zorgde in mei voor een enorme verrassing door op de WK judo in Abu Dhabi een gouden medaille te pakken. Het maakt de pas 21-jarige judoka, die uitkomt in de klasse tot 63 kilo, meteen een van de favorieten voor de olympische titel.
Haar grootste concurrent is de regerend olympisch kampioen Clarisse Agbegnenou. De Française heeft het voordeel van het thuispubliek, dat als één man achter haar zal staan.
Joanne van Lieshout is niet de enige landgenoot op de tatami. Frank de Wit doet mee in de klasse tot 81 kilo en is daarin zeker niet kansloos. Al zal hij bij zijn derde olympische optreden wel enorm goed moeten judoën om Tato Grigalasjvili - de drievoudig wereldkampioen uit Georgië - en de sterke Belg Matthias Casse te verslaan.
Eindelijk frictie in Winter Vol Liefde: 'Ik kom niet voor de Harm-show'
13:45Jeroen Woe (Even Tot Hier) geveld door nare buikontsteking: voorstellingen geannuleerd
13:21Mathilde uit URK! onderging maagverkleining: 'Nacht in ziekenhuis'
13:06Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'