TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Joanne van Lieshout zorgde in mei voor een enorme verrassing door op de WK judo in Abu Dhabi een gouden medaille te pakken. Het maakt de pas 21-jarige judoka, die uitkomt in de klasse tot 63 kilo, meteen een van de favorieten voor de olympische titel.
Haar grootste concurrent is de regerend olympisch kampioen Clarisse Agbegnenou. De Française heeft het voordeel van het thuispubliek, dat als één man achter haar zal staan.
Joanne van Lieshout is niet de enige landgenoot op de tatami. Frank de Wit doet mee in de klasse tot 81 kilo en is daarin zeker niet kansloos. Al zal hij bij zijn derde olympische optreden wel enorm goed moeten judoën om Tato Grigalasjvili - de drievoudig wereldkampioen uit Georgië - en de sterke Belg Matthias Casse te verslaan.
Dit zijn de eerste beelden van Echte Meisjes in de Jungle de familie-editie
11:28Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Bachelorette te zien is
10:39Het lijkt erop dat Moedermaffia na het derde seizoen klaar is
10:06Alex uit Over Mijn Lijk ontwaakt uit coma
09:31Video: Vandaag Inside-mannen unaniem over uitnodiging voor deze gast: ‘Kom gewoon een keer’