TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Nederlandse hockeyvrouwen zijn de grote favoriet voor olympisch goud. Een plaats in de kwartfinales van vandaag lijkt dan ook een zekerheid.
Sinds 2004 stond Nederland in elke olympische finale en drie keer kregen de vrouwen daadwerkelijk het goud omgehangen. Bij de laatste Spelen in Tokio rekende Nederland in de finale met 3-1 af met Argentinië. Zeven speelsters uit die selectie zijn er ook in Parijs weer bij, maar routiniers als Lidewij Welten, Eva de Goede en Margot van Geffen ontbreken.
Toch is Oranje ook met een verjongde ploeg moeilijk te verslaan. Op voorhand lijken alleen Groot-Brittannië en vooral Argentinië daartoe in staat, maar als de groepsfase naar verwachting is verlopen, komt Nederland deze landen nog niet in deze kwartfinale tegen.
De hockeyvrouwen strijden op zaterdag 27 juli om 20:15 uur, maandag 29 juli om 19:45 uur, woensdag 31 juli om 20:15 uur, vrijdag 2 augustus om 12:45 uur en op zaterdag om 10:30 uur in de groepsfase. Op deze 5 augustus is het tijd voor de kwartfinales (als ze deze natuurlijk halen).
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer