TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Patrick Roest heeft opnieuw een titel aan zijn palmares toegevoegd. De schaatser van Jumbo-Visma won de 5.000 meter in Thialf.
Ploeggenoot Sven Kramer reed zich naar het brons, terwijl Denis Yuskov een stokje stak voor een geheel Nederlands podium. De Rus versloeg in de laatste rit in een onderlinge strijd Jorrit Bergsma met een verschil van een kwart seconde.
Met zijn tijd van 6.08,92 pakte Roest zijn baanrecord in Thialf terug van Danila Semerikov. De 24-jarige wereldkampioen allround liet de Rus ditmaal zijn hielen zien, waardoor Semerikov niet verder kwam dan de vijfde tijd.
“Ik stond als favoriet aan de start en dat geeft een hoop druk. Dan is het extra mooi als je hem weet te winnen”, sprak Roest, die dit seizoen alle edities van de 5.000 meter won, als Europees kampioen.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie