TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Patrick Roest heeft opnieuw een titel aan zijn palmares toegevoegd. De schaatser van Jumbo-Visma won de 5.000 meter in Thialf.
Ploeggenoot Sven Kramer reed zich naar het brons, terwijl Denis Yuskov een stokje stak voor een geheel Nederlands podium. De Rus versloeg in de laatste rit in een onderlinge strijd Jorrit Bergsma met een verschil van een kwart seconde.
Met zijn tijd van 6.08,92 pakte Roest zijn baanrecord in Thialf terug van Danila Semerikov. De 24-jarige wereldkampioen allround liet de Rus ditmaal zijn hielen zien, waardoor Semerikov niet verder kwam dan de vijfde tijd.
“Ik stond als favoriet aan de start en dat geeft een hoop druk. Dan is het extra mooi als je hem weet te winnen”, sprak Roest, die dit seizoen alle edities van de 5.000 meter won, als Europees kampioen.
Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS
15:12Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'