TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Patrick Roest heeft opnieuw een titel aan zijn palmares toegevoegd. De schaatser van Jumbo-Visma won de 5.000 meter in Thialf.
Ploeggenoot Sven Kramer reed zich naar het brons, terwijl Denis Yuskov een stokje stak voor een geheel Nederlands podium. De Rus versloeg in de laatste rit in een onderlinge strijd Jorrit Bergsma met een verschil van een kwart seconde.
Met zijn tijd van 6.08,92 pakte Roest zijn baanrecord in Thialf terug van Danila Semerikov. De 24-jarige wereldkampioen allround liet de Rus ditmaal zijn hielen zien, waardoor Semerikov niet verder kwam dan de vijfde tijd.
“Ik stond als favoriet aan de start en dat geeft een hoop druk. Dan is het extra mooi als je hem weet te winnen”, sprak Roest, die dit seizoen alle edities van de 5.000 meter won, als Europees kampioen.
Adieu God gaat door maar dan niet met Tijs van den Brink
15:30Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4