TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Patrick Roest heeft opnieuw een titel aan zijn palmares toegevoegd. De schaatser van Jumbo-Visma won de 5.000 meter in Thialf.
Ploeggenoot Sven Kramer reed zich naar het brons, terwijl Denis Yuskov een stokje stak voor een geheel Nederlands podium. De Rus versloeg in de laatste rit in een onderlinge strijd Jorrit Bergsma met een verschil van een kwart seconde.
Met zijn tijd van 6.08,92 pakte Roest zijn baanrecord in Thialf terug van Danila Semerikov. De 24-jarige wereldkampioen allround liet de Rus ditmaal zijn hielen zien, waardoor Semerikov niet verder kwam dan de vijfde tijd.
“Ik stond als favoriet aan de start en dat geeft een hoop druk. Dan is het extra mooi als je hem weet te winnen”, sprak Roest, die dit seizoen alle edities van de 5.000 meter won, als Europees kampioen.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker