TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
We kunnen ons weer opmaken voor een weekend vol schaatsen. Dit weekend (26-28 januari) staat namelijk de World Cup schaatsen in Salt Lake City op het programma en dat belooft enorm spannend te worden.
Zo schaatst multitalent Jenning de Boo zijn eerste wereldbekertoernooi en hoopt Jutta Leerdam een wereldrecord te rijden op de 1.000 meter.
Niets missen? Hieronder vind je het complete programma. Let op: Het tijdsverschil met Salt Lake City is 8 uur. Dat betekent dat de wedstrijden hier ’s avonds te zien zijn.
Vrijdag 26 januari
Vanaf 20:20 uur te zien op NPO3.
Zaterdag 27 januari
Vanaf 20.30 uur te zien op NPO3.
Zondag 28 januari
Vanaf 19.45 uur te zien op NPO3
Alle wereldbekerwedstrijden schaatsen zijn deze winter live te volgen bij de NOS op NPO3 én via de livestream op NOS.nl.
Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’