TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
We kunnen ons weer opmaken voor een weekend vol schaatsen. Dit weekend (26-28 januari) staat namelijk de World Cup schaatsen in Salt Lake City op het programma en dat belooft enorm spannend te worden.
Zo schaatst multitalent Jenning de Boo zijn eerste wereldbekertoernooi en hoopt Jutta Leerdam een wereldrecord te rijden op de 1.000 meter.
Niets missen? Hieronder vind je het complete programma. Let op: Het tijdsverschil met Salt Lake City is 8 uur. Dat betekent dat de wedstrijden hier ’s avonds te zien zijn.
Vrijdag 26 januari
Vanaf 20:20 uur te zien op NPO3.
Zaterdag 27 januari
Vanaf 20.30 uur te zien op NPO3.
Zondag 28 januari
Vanaf 19.45 uur te zien op NPO3
Alle wereldbekerwedstrijden schaatsen zijn deze winter live te volgen bij de NOS op NPO3 én via de livestream op NOS.nl.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'
13:55Janice Blok ziet hoofdrol in grote musical aan haar neus voorbij gaan
13:29Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'