TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
We kunnen ons weer opmaken voor een weekend vol schaatsen. Dit weekend (26-28 januari) staat namelijk de World Cup schaatsen in Salt Lake City op het programma en dat belooft enorm spannend te worden.
Zo schaatst multitalent Jenning de Boo zijn eerste wereldbekertoernooi en hoopt Jutta Leerdam een wereldrecord te rijden op de 1.000 meter.
Niets missen? Hieronder vind je het complete programma. Let op: Het tijdsverschil met Salt Lake City is 8 uur. Dat betekent dat de wedstrijden hier ’s avonds te zien zijn.
Vrijdag 26 januari
Vanaf 20:20 uur te zien op NPO3.
Zaterdag 27 januari
Vanaf 20.30 uur te zien op NPO3.
Zondag 28 januari
Vanaf 19.45 uur te zien op NPO3
Alle wereldbekerwedstrijden schaatsen zijn deze winter live te volgen bij de NOS op NPO3 én via de livestream op NOS.nl.
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken