TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Waar Max Verstappen in Singapore een “verschrikkelijk weekend had”, krijgt hij in Japan een nieuwe kans om wereldkampioen te worden. En die kans is best groot. Een race om zeker in je agenda te zetten. Dit is alles wat je moet weten over de Grand Prix van Japan.
Om maar meteen met de deur in huis te vallen, voor de die hard-fans wordt het niet uitslapen dit weekend. Vanwege het tijdsverschil van 7 uur, gaan bij ons de kwalificatie en de race amper voor zonsopkomst van start.
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
Net als Singapore is het, door de pandemie, alweer een paar jaar geleden dat de coureurs hebben geracet op het Suzuka International Racing Course. Blij zijn ze zeker, want het circuit is erg geliefd bij de teams vanwege het karakter van de baan met de vele bochten en is er altijd wel spektakel te verwachten.
Het circuit is best vergelijkbaar met het circuit in Zandvoort. Niet geheel toevallig, want beide zijn ontworpen door de Nederlander Hans Hugenholtz. De baan is 5,807 kilometer lang en de race wordt bepaald over 53 ronden.
Ook dit weekend zijn alle ogen weer gericht op Max Verstappen. Dit weekend is het matchpoint voor de Red Bull-coureur en kan hij zijn tweede wereldkampioenschap op zijn naam schrijven. Enige wat hij moet doen is de race winnen én de snelste rondetijd noteren. Met nog vier races op de planning, kan het dan al beslist zijn.
Directe concurrent Charles Leclerc wil daar natuurlijk een stokje voor steken. Daarnaast zou een overwinning in Japan voor Ferrari ook wel erg welkom zijn. De laatste keer dat het team daar won dateert alweer uit 2004.
Verwacht in ieder geval veel spanning en spektakel dit weekend en vergeet dus niet je wekker te zetten om niets te missen. Hieronder vind je alle tijden:
Vrijdag 7 oktober
05:00 – 06:00 uur: Eerste vrije training
08:00 – 09:30 uur: Tweede vrije training
Zaterdag 8 oktober
05:00 – 06:00 uur: Derde vrije training
08:00 – 09:00 uur: Kwalificatie
Zondag 9 oktober
07:00 uur: Race
Alle sessies zijn te zien op Viaplay en F1 TV PRO. De NOS en zendt de samenvatting pas ’s avonds uit om 18:00 uur op NPO1. Ook is de samenvatting op Ziggo te bekijken.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen
06:47Vanavond op TV: Kamp Waes, De Bevers, Men in Black 3
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 12 februari