TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Grand Slam of Darts gaat dit weekend officieel van start in Wolverhampton. In vergelijking met de World Series of Darts van twee weken geleden verschijnen er deze week 'slechts' twee Nederlanders aan de start, maar wel twee die hun naam al eer hebben aangedaan: Michael van Gerwen en Raymond van Barneveld. Lukt het één van hen om die felbegeerde prijs van zo'n 145.000 euro in de wacht te slepen?
Voor Raymond van Barneveld kwam zijn kwalificatie als een verrassing. "Ik ben heel emotioneel", reageerde de voormalig winnaar na zijn zeges op Alan Soutar, Danny Noppert en Brendan Dolan. "Ik ben heel, heel blij". Het is te hopen dat hij dat ook kan zeggen na de knock-outfase. Hij strijdt namelijk in Groep H tegen tweevoudig wereldkampioen Gary Anderson, Michael Smith en Joe Davis.
Michael van Gerwen treft in deze ronde onder meer één van de twee vrouwelijke darters Lisa Ashton. Ook speelt hij tegen de andere deelnemers in Poule G: Joe Cullen en John Henderson.
Astrid Holleeder te gast in oudejaarsspecial van De Kist
12:05Videoland deelt trailer van het tweede seizoen van dramaserie Máxima
11:27Kopen Zonder Kijken vanaf deze datum terug op tv
10:05Winter Vol Liefde 2026: dit zijn de 8 deelnemers
10:00Peggy Vrijens en Johan Nijenhuis verklaren het succes van Woeste Grond: 'Het platteland heeft iets romantisch'