TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Grand Slam of Darts gaat dit weekend officieel van start in Wolverhampton. In vergelijking met de World Series of Darts van twee weken geleden verschijnen er deze week 'slechts' twee Nederlanders aan de start, maar wel twee die hun naam al eer hebben aangedaan: Michael van Gerwen en Raymond van Barneveld. Lukt het één van hen om die felbegeerde prijs van zo'n 145.000 euro in de wacht te slepen?
Voor Raymond van Barneveld kwam zijn kwalificatie als een verrassing. "Ik ben heel emotioneel", reageerde de voormalig winnaar na zijn zeges op Alan Soutar, Danny Noppert en Brendan Dolan. "Ik ben heel, heel blij". Het is te hopen dat hij dat ook kan zeggen na de knock-outfase. Hij strijdt namelijk in Groep H tegen tweevoudig wereldkampioen Gary Anderson, Michael Smith en Joe Davis.
Michael van Gerwen treft in deze ronde onder meer één van de twee vrouwelijke darters Lisa Ashton. Ook speelt hij tegen de andere deelnemers in Poule G: Joe Cullen en John Henderson.
Partnerbijdrage
Is Bureau Groningen de volgende stop van Ewout Genemans?
12:54Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video