TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het was erop of eronder voor de darters van deze wereld, maar inmiddels is duidelijk welke 24 spelers in actie komen tijdens de World Series of Darts finals in het AFAS Live in Amsterdam. Voor Nederland zijn dat er 7: Michael van Gerwen, Danny Noppert, Dirk van Duijvenbode, Vincent van der Voort, Jeffrey de Zwaan, Niels Zonneveld en Maik Kuivenhoven.
Vooral voor Michael van Gerwen is zowel de AFAS als dit toernooi geen onbekend terrein. De darter wist de World Series of Darts Finals namelijk in 2015, 2016, 2017 en 2019 te winnen. Die laatste winst sleepte hij binnen in het AFAS, vlak voor zijn landgenoot Danny Noppert. Of het één van die twee lukt om door te stromen tot de finale (en mogelijk zelfs te winnen), is nog even de vraag. Voor Van Gerwen begint het avontuur zaterdag pas.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.