TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL7 voegt Dirk Kuyt toe aan de analistenpool. Bij de zender zijn sinds dit seizoen de Champions League-wedstrijden te zien.
Kuyt begon zijn loopbaan als analist nog niet zo lang geleden bij Ziggo Sport. Die zender heeft ook de rechten van de Champions League, maar RTL7 krijgt iedere speelronde de eerste keuze.
De klus van Kuyt bij RTL7 is geen exclusieve. De oud-voetballer, die onder andere bij FC Utrecht, Feyenoord en Liverpool furore maakte, kan zodoende ook bij andere zenders opduiken. Eerder deze zomer deed Ziggo Sport-analist Marco van Basten dat ook door voor de NOS het EK te analyseren.
Humberto Tan presenteert straks de avonden rondom de wedstrijden in het kampioenenbal en RTL7 heeft inmiddels een behoorlijk sterrenensemble weten te strikken. Naast Kuyt analyseren ook Wesley Sneijder en Ron Vlaar straks de duels van onder andere Ajax en mogelijk PSV. De Eindhovenaren spelen in de laatste kwalificatieronde tegen Benfica. Het hoofdtoernooi begint op 14 september.
Partnerbijdrage
Christiaan Bauer over nieuw seizoen De Bauers: 'Er is veel veranderd' (video)
09:56Nieuw seizoen Brandmerk gaat over kinderen met vermoorde ouders: 'Enorme veerkracht'
09:25De TV van gisteren: hysterische fotoshoot en opvallende bekentenis in Only Joling
10:51Bondgenoten-sterren Floris en Senna bevestigen einde relatie: 'Houden nog steeds van elkaar'
10:29De TV van gisteren: Voice of Holland blijft concurrentie nipt voor