TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL7 voegt Dirk Kuyt toe aan de analistenpool. Bij de zender zijn sinds dit seizoen de Champions League-wedstrijden te zien.
Kuyt begon zijn loopbaan als analist nog niet zo lang geleden bij Ziggo Sport. Die zender heeft ook de rechten van de Champions League, maar RTL7 krijgt iedere speelronde de eerste keuze.
De klus van Kuyt bij RTL7 is geen exclusieve. De oud-voetballer, die onder andere bij FC Utrecht, Feyenoord en Liverpool furore maakte, kan zodoende ook bij andere zenders opduiken. Eerder deze zomer deed Ziggo Sport-analist Marco van Basten dat ook door voor de NOS het EK te analyseren.
Humberto Tan presenteert straks de avonden rondom de wedstrijden in het kampioenenbal en RTL7 heeft inmiddels een behoorlijk sterrenensemble weten te strikken. Naast Kuyt analyseren ook Wesley Sneijder en Ron Vlaar straks de duels van onder andere Ajax en mogelijk PSV. De Eindhovenaren spelen in de laatste kwalificatieronde tegen Benfica. Het hoofdtoernooi begint op 14 september.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie