TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL7 voegt Dirk Kuyt toe aan de analistenpool. Bij de zender zijn sinds dit seizoen de Champions League-wedstrijden te zien.
Kuyt begon zijn loopbaan als analist nog niet zo lang geleden bij Ziggo Sport. Die zender heeft ook de rechten van de Champions League, maar RTL7 krijgt iedere speelronde de eerste keuze.
De klus van Kuyt bij RTL7 is geen exclusieve. De oud-voetballer, die onder andere bij FC Utrecht, Feyenoord en Liverpool furore maakte, kan zodoende ook bij andere zenders opduiken. Eerder deze zomer deed Ziggo Sport-analist Marco van Basten dat ook door voor de NOS het EK te analyseren.
Humberto Tan presenteert straks de avonden rondom de wedstrijden in het kampioenenbal en RTL7 heeft inmiddels een behoorlijk sterrenensemble weten te strikken. Naast Kuyt analyseren ook Wesley Sneijder en Ron Vlaar straks de duels van onder andere Ajax en mogelijk PSV. De Eindhovenaren spelen in de laatste kwalificatieronde tegen Benfica. Het hoofdtoernooi begint op 14 september.
Partnerbijdrage
Programma Olympische Winterspelen vrijdag 20 februari: Schaatsen en Shorttrack
20:24Bekende tv-hond Babs van de familie Meiland is overleden
20:22Kjeld Nuis dolblij met bronzen medaille: ‘Kleur kon mij geen moer schelen’
20:02Haha! Erben Wennemars gaat uit z’n dak en sloopt bril van journalist (video)
19:11Dit is de jury van het vernieuwde Got Talent