TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voetballiefhebbers kunnen voor de samenvattingen van de Eredivisie de komende drie seizoenen ook weer bij de NOS terecht. De NOS en Eredivisie Media & Marketing (EMM) hebben hun verbintenis verlengt tot en met seizoen 2024/25.
Ook na de zomer blijft de NOS vasthouden aan hetzelfde format. Op vrijdag, zaterdag en zondag zendt NOS Studio Sport Eredivisie uit, met samenvattingen en nabeschouwingen van alle wedstrijden. Op de zondagavond wordt traditioneel afgesloten in NOS Studio Voetbal.
Ook NOS Langs de Lijn blijft de komende drie jaar te horen met live-verslaggeving op NPO Radio 1.
"De Eredivisie is en blijft de belangrijkste competitie voor de Nederlandse voetballiefhebber. Met onze uitzendingen bereiken we wekelijks zo'n vier miljoen mensen. Onze twaalfde man. Die relevantie maakt het logisch dat we als NOS en publieke omroep ook de komende drie seizoenen voor het Nederlands publiek het baken zijn met de Eredivisie", zegt algemeen directeur van de NOS, Gerard Timmer.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden