TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voetballiefhebbers kunnen voor de samenvattingen van de Eredivisie de komende drie seizoenen ook weer bij de NOS terecht. De NOS en Eredivisie Media & Marketing (EMM) hebben hun verbintenis verlengt tot en met seizoen 2024/25.
Ook na de zomer blijft de NOS vasthouden aan hetzelfde format. Op vrijdag, zaterdag en zondag zendt NOS Studio Sport Eredivisie uit, met samenvattingen en nabeschouwingen van alle wedstrijden. Op de zondagavond wordt traditioneel afgesloten in NOS Studio Voetbal.
Ook NOS Langs de Lijn blijft de komende drie jaar te horen met live-verslaggeving op NPO Radio 1.
"De Eredivisie is en blijft de belangrijkste competitie voor de Nederlandse voetballiefhebber. Met onze uitzendingen bereiken we wekelijks zo'n vier miljoen mensen. Onze twaalfde man. Die relevantie maakt het logisch dat we als NOS en publieke omroep ook de komende drie seizoenen voor het Nederlands publiek het baken zijn met de Eredivisie", zegt algemeen directeur van de NOS, Gerard Timmer.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry