TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voetballiefhebbers kunnen voor de samenvattingen van de Eredivisie de komende drie seizoenen ook weer bij de NOS terecht. De NOS en Eredivisie Media & Marketing (EMM) hebben hun verbintenis verlengt tot en met seizoen 2024/25.
Ook na de zomer blijft de NOS vasthouden aan hetzelfde format. Op vrijdag, zaterdag en zondag zendt NOS Studio Sport Eredivisie uit, met samenvattingen en nabeschouwingen van alle wedstrijden. Op de zondagavond wordt traditioneel afgesloten in NOS Studio Voetbal.
Ook NOS Langs de Lijn blijft de komende drie jaar te horen met live-verslaggeving op NPO Radio 1.
"De Eredivisie is en blijft de belangrijkste competitie voor de Nederlandse voetballiefhebber. Met onze uitzendingen bereiken we wekelijks zo'n vier miljoen mensen. Onze twaalfde man. Die relevantie maakt het logisch dat we als NOS en publieke omroep ook de komende drie seizoenen voor het Nederlands publiek het baken zijn met de Eredivisie", zegt algemeen directeur van de NOS, Gerard Timmer.
Partnerbijdrage
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juni
14:29Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside