TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voetballiefhebbers kunnen voor de samenvattingen van de Eredivisie de komende drie seizoenen ook weer bij de NOS terecht. De NOS en Eredivisie Media & Marketing (EMM) hebben hun verbintenis verlengt tot en met seizoen 2024/25.
Ook na de zomer blijft de NOS vasthouden aan hetzelfde format. Op vrijdag, zaterdag en zondag zendt NOS Studio Sport Eredivisie uit, met samenvattingen en nabeschouwingen van alle wedstrijden. Op de zondagavond wordt traditioneel afgesloten in NOS Studio Voetbal.
Ook NOS Langs de Lijn blijft de komende drie jaar te horen met live-verslaggeving op NPO Radio 1.
"De Eredivisie is en blijft de belangrijkste competitie voor de Nederlandse voetballiefhebber. Met onze uitzendingen bereiken we wekelijks zo'n vier miljoen mensen. Onze twaalfde man. Die relevantie maakt het logisch dat we als NOS en publieke omroep ook de komende drie seizoenen voor het Nederlands publiek het baken zijn met de Eredivisie", zegt algemeen directeur van de NOS, Gerard Timmer.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel