TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Mis niets over Schaatsen: World Cup kwalificatietoernooi Heerenveen. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Welke schaatsers zijn het beste uit de zomerstop gekomen? Dat blijkt bij het World Cup kwalificatietoernooi in Thialf, de eerste serieuze krachtmeting van het seizoen. Er zijn dit weekend 42 startbewijzen te verdelen. Op deze eerste dag krijgt het publiek de 1500 meter voor vrouwen en de 5000 en 500 meter voor mannen te zien.
Op die laatste afstand zijn de ogen vooral gericht op Jenning de Boo, de Nederlandse openbaring van vorig seizoen. Hij pakte de nationale titels op zowel de 500 als de 1000 meter en won bij de WK Sprint het zilver achter de Chinees Ning, maar vóór grootheden Laurent Dubreuil en Kjeld Nuis.
De vraag lijkt dus niet óf De Boo over twee weken in Japan aan de start van de eerste World Cup mag verschijnen, maar wie hem mogen vergezellen.
Het World Cup Kwalificatietoernooi 2024 vindt plaats van vrijdag 8 t/m zondag 10 november. Op vrijdag 8 november volg je de uitzending al vanaf 18:00 uur bij NOS op NPO 1.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen