TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Zowel de mannen als vrouwen lopen vanavond de eindstrijd van de 1500 meter tijdens de EK Atletiek indoor. Namens Nederland hoopt Maureen Koster hoge ogen te gooien in eigen land. Begin februari liep zij een persoonlijk record in Metz, waarmee ze zich meteen kwalificeerde voor de EK.
Verder lopen de vrouwen de halve finales van de 400 meter en daar is Lieke Klaver de torenhoge favoriet. Twee jaar geleden pakte ze nog zilver op de EK indoor, maar toen moest ze alleen Femke Bol voor zich dulden. Aangezien Bol op deze EK alleen de gemengde estafette voor haar rekening neemt, is dit voor Klaver een uitgelezen mogelijkheid voor goud op de 400 meter.
Sport - Atletiek: EK Indoor is op vrijdag 7 maart 2025 om 19:25 uur te zien op NPO 3.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek