TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Wat goed is, komt snel. In geval van Jenning de Boo is dat letterlijk te nemen. Anderhalf jaar geleden hadden alleen de echte schaatskenners van de jonge sprinter gehoord. Daar kwam vorig jaar op de NK Afstanden verandering in toen hij toesloeg op de twee kortste afstanden.
'Eng goed’, noemde zijn ploeggenoot en concurrent Kjeld Nuis hem na afloop van De Boo's winst op de 1000 meter en ook NOS-analist Mark Tuitert was lyrisch. Zelf kon de Groninger nauwelijks geloven wat hij meemaakte. “Dit had ik nooit durven dromen”, vertelde hij na afloop aan de NOS.
Inmiddels heeft hij bewezen geen eendagsvlieg te zijn. Een paar weken geleden werd hij nog met overmacht Nederlands kampioen sprint, maar ook tijdens de Wereldbekerwedstrijden in Calgary en Milwaukee gooide hij hoge ogen. Op de eerste dag van de NK afstanden komt Jenning de Boo in actie op de 500 meter.
De NK Afstanden vinden plaats op vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 februari 2025. Niets missen? Kijk dan op vrijdag 14 februari om 19:50 uur naar NPO 3.
Jan Smit maakt indruk met cover van nummer Tabitha in Onvergetelijke Liedjes
16:27Rafael van der Vaart vol zelfspot in Vandaag Inside: 'Beste professionele amateur ter wereld'
16:04Sander Schimmelpenninck kondigt nieuw seizoen Sander en de kloof aan
15:20Deze programma's rondom Sinterklaas mag je niet missen
14:25Linda en Ivan Kraan uit Een Huis Vol verwachten tiende kind