TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Noren zijn flink in opmars in het schaatsen. Bij het EK Allround voor mannen haalden Sander Eitrem en Peder Kongshaug goud en zilver en bij de vrouwen haalde Ragne Wiklund brons. Deze drie Noren horen vandaag ook bij de favorieten op respectievelijk de 5000 en 3000 meter en hopen voor het thuispubliek opnieuw te schitteren.
Concurrentie is er volop. Bij de 5000 meter voor mannen in de vorm van de Italiaan Davide Ghiotto en de Nederlanders Chris Huizinga en Beau Snellink. Bij de 3000 meter voor vrouwen maakte dit seizoen ook een Italiaanse indruk: Francesca Lollobrigida, de achternicht van actrice Gina Lollobrigida.
Nederland heeft natuurlijk ook enkele ijzers in het vuur. Joy Beune en Marijke Groenewoud zouden zomaar eens goud kunnen halen.
Het WK Afstanden in Hamar zie je op donderdag 13 maart 2025 vanaf 17:45 uur bij NOS op NPO 1.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan