TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Noren zijn flink in opmars in het schaatsen. Bij het EK Allround voor mannen haalden Sander Eitrem en Peder Kongshaug goud en zilver en bij de vrouwen haalde Ragne Wiklund brons. Deze drie Noren horen vandaag ook bij de favorieten op respectievelijk de 5000 en 3000 meter en hopen voor het thuispubliek opnieuw te schitteren.
Concurrentie is er volop. Bij de 5000 meter voor mannen in de vorm van de Italiaan Davide Ghiotto en de Nederlanders Chris Huizinga en Beau Snellink. Bij de 3000 meter voor vrouwen maakte dit seizoen ook een Italiaanse indruk: Francesca Lollobrigida, de achternicht van actrice Gina Lollobrigida.
Nederland heeft natuurlijk ook enkele ijzers in het vuur. Joy Beune en Marijke Groenewoud zouden zomaar eens goud kunnen halen.
Het WK Afstanden in Hamar zie je op donderdag 13 maart 2025 vanaf 17:45 uur bij NOS op NPO 1.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'