TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De wereldbekerfinale in Heerenveen is voor de schaatsers de laatste internationale krachtmeting voor de WK afstanden, half maart in Hamar, Noorwegen. Vrijwel iedereen die dit schaatsjaar kleur heeft gegeven is dit weekend dan ook aanwezig in Thialf, van Ghiotto tot Stolz en van Beune tot Leerdam.
Normaal gesproken zou de naam van Patrick Roest ook in dit rijtje staan, maar hij zette wegens rugklachten vroegtijdig een punt achter het seizoen. "Het is zaak om te herstellen en zo goed mogelijk toe te werken naar het olympisch seizoen", zo liet hij weten aan schaatsen.nl.
Roest moet in Thialf dus vanaf de zijlijn toezien hoe zijn collega’s de 5000 meter afwerken. Verder rijden de vrouwen de 3000 meter en komen de sprinters (m/v) op het ijs voor de 1000 meter.
Sport - Schaatsen: World Cup Heerenveen is op zaterdag 1 maart 2025 om 13:55 uur te zien op NPO 1.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse