TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De wereldbekerfinale in Heerenveen is voor de schaatsers de laatste internationale krachtmeting voor de WK afstanden, half maart in Hamar, Noorwegen. Vrijwel iedereen die dit schaatsjaar kleur heeft gegeven is dit weekend dan ook aanwezig in Thialf, van Ghiotto tot Stolz en van Beune tot Leerdam.
Normaal gesproken zou de naam van Patrick Roest ook in dit rijtje staan, maar hij zette wegens rugklachten vroegtijdig een punt achter het seizoen. "Het is zaak om te herstellen en zo goed mogelijk toe te werken naar het olympisch seizoen", zo liet hij weten aan schaatsen.nl.
Roest moet in Thialf dus vanaf de zijlijn toezien hoe zijn collega’s de 5000 meter afwerken. Verder rijden de vrouwen de 3000 meter en komen de sprinters (m/v) op het ijs voor de 1000 meter.
Sport - Schaatsen: World Cup Heerenveen is op zaterdag 1 maart 2025 om 13:55 uur te zien op NPO 1.
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie