TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De wereldbekerfinale in Heerenveen is voor de schaatsers de laatste internationale krachtmeting voor de WK afstanden, half maart in Hamar, Noorwegen. Vrijwel iedereen die dit schaatsjaar kleur heeft gegeven is dit weekend dan ook aanwezig in Thialf, van Ghiotto tot Stolz en van Beune tot Leerdam.
Normaal gesproken zou de naam van Patrick Roest ook in dit rijtje staan, maar hij zette wegens rugklachten vroegtijdig een punt achter het seizoen. "Het is zaak om te herstellen en zo goed mogelijk toe te werken naar het olympisch seizoen", zo liet hij weten aan schaatsen.nl.
Roest moet in Thialf dus vanaf de zijlijn toezien hoe zijn collega’s de 5000 meter afwerken. Verder rijden de vrouwen de 3000 meter en komen de sprinters (m/v) op het ijs voor de 1000 meter.
Sport - Schaatsen: World Cup Heerenveen is op zaterdag 1 maart 2025 om 13:55 uur te zien op NPO 1.
Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels
15:38Bewijzen deze drie ijzersterke hints dat Geraldine Kemper de Mol is in Wie Is de Mol? 2026?
14:50Deze bekende duo's zien we terug in I've Got The Music In Me op SBS6