TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Van Vleuten was met een Duitser en een Zwitser over nadat zij als enige van alle dertig deelnemende combinaties een foutloze eerste ronde had gereden. In de jump-off was hij dus al zeker van een medaille.
Van Vleuten hield het daarin keurig bij 1 omgegooide balk, maar Christian Kukuk uit Duitsland ging foutloos over de hindernissen en de Zwitser Steve Guerdat gooide er ook een balk af maar ging iets sneller rond dan Maikel.
Beelden: HBO MAX/Eurosport
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'