TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na een rondje over de wereld komt de wereldbeker schaatsen eindelijk thuis. De ISU World Cup Finale wordt gereden in Thialf in Heerenveen. Voor alle toppers is het zaak om nog één keer te pieken tijdens dit laatste wereldbekerevenement van het seizoen. De belangen zijn groot, want de punten tellen dubbel.
Welke mannen en vrouwen sluiten dit wereldbekerseizoen winnend af? Op zaterdag rijden zowel de mannen als de vrouwen de 500 en 1000 meter. Daarnaast komen de vrouwen in actie op de 3000 meter en de mannen op de 5000 meter. Uiteraard is er voldoende Nederlandse inbreng bij deze afstanden, zowel op de korte als lange afstanden. Onder meer Kai Verbij, Kjeld Nuis, Patrick Roest, Sanneke de Neeling en Antoinette de Jong plaatsten zich voor dit toernooi.
Start voorprogramma: 13.30 uur
Start wedstrijd: 14.30 uur
Afstanden: 500m Dames, 500m Heren, 3.000m Dames, 5.000m Heren, 1.000m Dames, en de 1.000m Heren.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen
15:38Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'