TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na een rondje over de wereld komt de wereldbeker schaatsen eindelijk thuis. De ISU World Cup Finale wordt gereden in Thialf in Heerenveen. Voor alle toppers is het zaak om nog één keer te pieken tijdens dit laatste wereldbekerevenement van het seizoen. De belangen zijn groot, want de punten tellen dubbel.
Welke mannen en vrouwen sluiten dit wereldbekerseizoen winnend af? Op zaterdag rijden zowel de mannen als de vrouwen de 500 en 1000 meter. Daarnaast komen de vrouwen in actie op de 3000 meter en de mannen op de 5000 meter. Uiteraard is er voldoende Nederlandse inbreng bij deze afstanden, zowel op de korte als lange afstanden. Onder meer Kai Verbij, Kjeld Nuis, Patrick Roest, Sanneke de Neeling en Antoinette de Jong plaatsten zich voor dit toernooi.
Start voorprogramma: 13.30 uur
Start wedstrijd: 14.30 uur
Afstanden: 500m Dames, 500m Heren, 3.000m Dames, 5.000m Heren, 1.000m Dames, en de 1.000m Heren.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Albert en Joyce uit B&B Vol Liefde zijn getrouwd: zo zagen ze eruit (video)
09:20De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale
20:54Marieke Elsinga maakt dit najaar comeback bij RTL Boulevard