TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een feestdag voor Almere. Voor het eerst is de stad vertegenwoordigd in de Eredivisie. En dat terwijl Almere City FC tot 2005 niet eens betaald voetbal speelde en anderhalf jaar geleden nog onderaan bungelde in de eerste divisie.
Aan de hand van coach Alex Pastoor volgde een opmars, nu wacht FC Twente in het eigen bescheiden Yanmar Stadion. Het doel voor dit seizoen is helder, verkondigde aanvoerder en ‘kind van de club’ Damian van Bruggen tegenover de NOS. ‘We willen in de Eredivisie blijven. En daar heb ik veel vertrouwen in.’
Niet onterecht, zo leert de historie. De voorbije vijf jaar wisten acht van de negen gepromoveerde clubs zich te handhaven. Er is dus goede hoop voor Almere. Pastoor is bekend met de Eredivisie. Hij was eerder trainer bij NEC en Sparta.
Giel de Winter heeft goed nieuws voor de fans van Het Jachtseizoen: Most Wanted
13:12Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'