TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
PSV hoopt Ajax na één dag weer van de koppositie te stoten. De Eindhovenaren staan op de ranglijst een punt achter de Amsterdammers, die zaterdagavond met 9-0 van Cambuur Leeuwarden wonnen. PSV verloor dit seizoen nog niet in de Eredivisie en ook midweeks haalde men een resultaat tegen Real Sociedad. In de Europa League werd het 2-2 tegen de Spanjaarden.
Feyenoord kwam Europees in actie in Israël, waar niet werd gescoord tegen Maccabi Haifa (0-0). In de Eredivisie kwamen de manschappen van trainer Arne Slot pas drie duels in actie en met het duel met PSV in het vooruitzicht is het zaak voor de Rotterdammers om het gat qua punten niet direct al te ver op te laten lopen. Kan Feyenoord PSV het eerste puntenverlies van deze competitie bezorgen?
De overige wedstrijden in de Eredivisie op zondag zijn de derby tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle, duel der middenmoters Vitesse en FC Twente en Heracles Almelo tegen AZ. De samenvattingen van de Eredivisie zijn om 19:00 uur te zien bij de NOS op NPO1.
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg