TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
PSV hoopt Ajax na één dag weer van de koppositie te stoten. De Eindhovenaren staan op de ranglijst een punt achter de Amsterdammers, die zaterdagavond met 9-0 van Cambuur Leeuwarden wonnen. PSV verloor dit seizoen nog niet in de Eredivisie en ook midweeks haalde men een resultaat tegen Real Sociedad. In de Europa League werd het 2-2 tegen de Spanjaarden.
Feyenoord kwam Europees in actie in Israël, waar niet werd gescoord tegen Maccabi Haifa (0-0). In de Eredivisie kwamen de manschappen van trainer Arne Slot pas drie duels in actie en met het duel met PSV in het vooruitzicht is het zaak voor de Rotterdammers om het gat qua punten niet direct al te ver op te laten lopen. Kan Feyenoord PSV het eerste puntenverlies van deze competitie bezorgen?
De overige wedstrijden in de Eredivisie op zondag zijn de derby tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle, duel der middenmoters Vitesse en FC Twente en Heracles Almelo tegen AZ. De samenvattingen van de Eredivisie zijn om 19:00 uur te zien bij de NOS op NPO1.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'