TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
PSV hoopt Ajax na één dag weer van de koppositie te stoten. De Eindhovenaren staan op de ranglijst een punt achter de Amsterdammers, die zaterdagavond met 9-0 van Cambuur Leeuwarden wonnen. PSV verloor dit seizoen nog niet in de Eredivisie en ook midweeks haalde men een resultaat tegen Real Sociedad. In de Europa League werd het 2-2 tegen de Spanjaarden.
Feyenoord kwam Europees in actie in Israël, waar niet werd gescoord tegen Maccabi Haifa (0-0). In de Eredivisie kwamen de manschappen van trainer Arne Slot pas drie duels in actie en met het duel met PSV in het vooruitzicht is het zaak voor de Rotterdammers om het gat qua punten niet direct al te ver op te laten lopen. Kan Feyenoord PSV het eerste puntenverlies van deze competitie bezorgen?
De overige wedstrijden in de Eredivisie op zondag zijn de derby tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle, duel der middenmoters Vitesse en FC Twente en Heracles Almelo tegen AZ. De samenvattingen van de Eredivisie zijn om 19:00 uur te zien bij de NOS op NPO1.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.