TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De laatste speeldag van de zevende speelronde van de Eredivisie bevat twee topwedstrijden. Met PSV - Feyenoord en AZ - Ajax op het programma mag met recht gesproken worden van een spetterende zondag.
Voor Feyenoord is het de kans om te laten zien dat ze mee kunnen gaan doen om de titel, PSV zal juist afstand willen nemen van de Rotterdammers. Vorig jaar haalde de ploeg van Arne Slot uit in Eindhoven: 0-4.
Voor Ajax is de uitwedstrijd tegen AZ een traditioneel lastige. Van de laatste vijf ontmoetingen in Alkmaar in competitieverband wisten ze er maar twee te winnen. Ajax kan hoop putten uit de twee ontmoetingen van vorig seizoen. In het bekertoernooi wonnen de Amsterdammers met 2-0, in competitieverband hielden ze AZ op 2-2 in het Afas Stadion.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'