TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In een tv-wereld waar veel uitzendrechten van de een naar de andere partij worden overgeheveld, is het voor sportliefhebbers vaak de vraag waar ze nu weer moeten kijken. Voor de fans van de Eredivisie geldt dit echter niet. Eerder werd namelijk al onthuld dat de NOS de komende drie seizoenen sowieso de uitgebreide samenvattingen blijft uitzenden.
"De Eredivisie is en blijft de belangrijkste competitie voor de Nederlandse voetballiefhebber. Met onze uitzendingen bereiken we wekelijks zo'n vier miljoen mensen. Onze twaalfde man. Die relevantie maakt het logisch dat we als NOS en publieke omroep ook de komende drie seizoenen voor het Nederlands publiek het baken zijn met de Eredivisie", zo stelde algemeen directeur van de NOS, Gerard Timmer. Studio Sport Eredivisie is dan ook - zoals vertrouwd - op de vrijdag, zaterdag en zondag te zien.
In dit programma blikt Henry Schut - met twee of drie analisten - terug op de wedstrijden die al zijn geweest en vooruit op het weekend dat komen gaat. Dit gaat natuurlijk gepaard met beeldmateriaal.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene