TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In een tv-wereld waar veel uitzendrechten van de een naar de andere partij worden overgeheveld, is het voor sportliefhebbers vaak de vraag waar ze nu weer moeten kijken. Voor de fans van de Eredivisie geldt dit echter niet. Eerder werd namelijk al onthuld dat de NOS de komende drie seizoenen sowieso de uitgebreide samenvattingen blijft uitzenden.
"De Eredivisie is en blijft de belangrijkste competitie voor de Nederlandse voetballiefhebber. Met onze uitzendingen bereiken we wekelijks zo'n vier miljoen mensen. Onze twaalfde man. Die relevantie maakt het logisch dat we als NOS en publieke omroep ook de komende drie seizoenen voor het Nederlands publiek het baken zijn met de Eredivisie", zo stelde algemeen directeur van de NOS, Gerard Timmer. Studio Sport Eredivisie is dan ook - zoals vertrouwd - op de vrijdag, zaterdag en zondag te zien.
In dit programma blikt Henry Schut - met twee of drie analisten - terug op de wedstrijden die al zijn geweest en vooruit op het weekend dat komen gaat. Dit gaat natuurlijk gepaard met beeldmateriaal.
Veel Eredivisie-toppers zijn dit weekend gewoon gratis te zien bij ESPN
13:39Urk-Mathilde en Gerda over hun deelname aan Echte Meisjes in de Jungle: ‘Nog steeds ruzie’
11:45Nagenieten: Alle Nederlandse medailles van de Olympische Winterspelen 2026 op een rij
11:29Dit zijn de boeren van Boer Zoekt Vrouw 2026
10:02Dit zijn de deelnemers van de nieuwe realityshow Survive Your Family