TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In een tv-wereld waar veel uitzendrechten van de een naar de andere partij worden overgeheveld, is het voor sportliefhebbers vaak de vraag waar ze nu weer moeten kijken. Voor de fans van de Eredivisie geldt dit echter niet. Eerder werd namelijk al onthuld dat de NOS de komende drie seizoenen sowieso de uitgebreide samenvattingen blijft uitzenden.
"De Eredivisie is en blijft de belangrijkste competitie voor de Nederlandse voetballiefhebber. Met onze uitzendingen bereiken we wekelijks zo'n vier miljoen mensen. Onze twaalfde man. Die relevantie maakt het logisch dat we als NOS en publieke omroep ook de komende drie seizoenen voor het Nederlands publiek het baken zijn met de Eredivisie", zo stelde algemeen directeur van de NOS, Gerard Timmer. Studio Sport Eredivisie is dan ook - zoals vertrouwd - op de vrijdag, zaterdag en zondag te zien.
In dit programma blikt Henry Schut - met twee of drie analisten - terug op de wedstrijden die al zijn geweest en vooruit op het weekend dat komen gaat. Dit gaat natuurlijk gepaard met beeldmateriaal.
RTL geeft hoop op terugkeer De Verraders Halloween
12:53Ewout Genemans geeft kijkje achter de schermen bij Bureau Utrecht: 'Al veel meegemaakt'
11:50Dit mag je niet missen: alle kijktips rond het Eurovisie Songfestival 2025
11:10Lijken gezocht voor nieuw seizoen Flikken Maastricht
11:05Gebeurtenis in De Verraders zorgde voor grote shock bij kandidaten