TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In een tv-wereld waar veel uitzendrechten van de een naar de andere partij worden overgeheveld, is het voor sportliefhebbers vaak de vraag waar ze nu weer moeten kijken. Voor de fans van de Eredivisie geldt dit echter niet. Eerder werd namelijk al onthuld dat de NOS de komende drie seizoenen sowieso de uitgebreide samenvattingen blijft uitzenden.
"De Eredivisie is en blijft de belangrijkste competitie voor de Nederlandse voetballiefhebber. Met onze uitzendingen bereiken we wekelijks zo'n vier miljoen mensen. Onze twaalfde man. Die relevantie maakt het logisch dat we als NOS en publieke omroep ook de komende drie seizoenen voor het Nederlands publiek het baken zijn met de Eredivisie", zo stelde algemeen directeur van de NOS, Gerard Timmer. Studio Sport Eredivisie is dan ook - zoals vertrouwd - op de vrijdag, zaterdag en zondag te zien.
In dit programma blikt Henry Schut - met twee of drie analisten - terug op de wedstrijden die al zijn geweest en vooruit op het weekend dat komen gaat. Dit gaat natuurlijk gepaard met beeldmateriaal.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'