TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Eredivisie gaat verder met een kraker, in ieder geval op papier: Ajax ontvangt het ongenaakbare PSV.
Toen de teams elkaar in oktober troffen, zag de wereld er in Amsterdam nog heel anders uit. Maurice Steijn was net ontslagen en onder interim-coach Hedwiges Maduro ging het niet veel beter. Dankzij een uitblinkende Hirving Lozano wonnen de Eindhovenaren met 5-2. Daarmee verwezen ze de Amsterdammers naar een historische laatste plaats.
Inmiddels is Ajax onder trainer John van ‘t Schip geklommen op de ranglijst en heeft de ploeg zichzelf als doel gesteld de top drie te halen. PSV heeft de zaken voor elkaar. De ploeg van Peter Bosz maakt al het hele seizoen grote indruk met aanvallend spel en lijkt het kampioenschap nu al niet meer mis te kunnen lopen.
Ajax vs. PSV is op zaterdag 3 februari vanaf 20:00 uur te zien. Kijk hier op welke tv-zender.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'