TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Liefhebbers kijken er al maanden naar uit en dit weekend is het eindelijk zover: in Australië gaat het nieuwe Formule 1-seizoen van start. Pakt Max Verstappen zijn vijfde wereldtitel? Wat presteert Lewis Hamilton in het rood van Ferrari? En houden rookies Antonelli, Hadjar, Bearman, Doohan en Bortoleto zich staande?
Kenners verwachten dat 2025 net zo spannend begint als 2024 eindigde. Max Verstappen won de titel in zijn Red Bull, maar McLaren, Ferrari en Mercedes kwamen steeds dichterbij. Kijkers die niks willen missen, moeten daar weer voor betalen. Anders dan vorig jaar tonen de NOS en Ziggo Sport geen samenvattingen. Wel heeft de NOS een voorbeschouwing.
Het Formule 1-seizoen start in Australië met een groot aantal wijzigingen op de grid. Hadjar, Bortoleto, Doohan en Antonelli debuteren in de koningsklasse van de autosport, terwijl Oliver Bearman en Liam Lawson voor hun eerste complete seizoen staan. Die laatste neemt de plaats in van Sergio Pérez als teamgenoot van Verstappen.
Maar het opvallendst is de overstap van Lewis Hamilton naar Ferrari. De zevenvoudig wereldkampioen verruilde Mercedes na twaalf seizoenen voor de Italiaanse renstal. Een jongensdroom kwam uit, zo liet Hamilton weten. Pakt de veertigjarige coureur in dienst van Ferrari zijn achtste titel?
De GP van Australië zie je op zondag 16 maart vanaf 05:00 uur 's ochtends op Viaplay. Gemist? De samenvatting zie je op zondag 16 maart vanaf 18:10 uur in Studio Sport op NPO 1.
Dit is de verbijsterende winnaar van The Tribute: Battle of the Bands 2025
10:26Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'