TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De BMX’ers racen dit seizoen zes wedstrijden in de zogeheten BMX Racing World Cup. Na de eerste twee van vorig weekend in het Franse Sarrians zijn de coureurs nu op Nederlandse bodem in Papendal. Een voordeel dus voor de Nederlandse BMX’ers, want de baan in Papendal is voor hen een belangrijke trainingslocatie. De laatste twee ronden zijn op 20 en 21 september in Santiago del Estero (Argentinië).
Verder is er ook internationaal beachvolleybal op Nederlandse bodem. Op het Jaarbeursplein in Utrecht spelen onder meer Nederlandse topspelers als Katja Stam, Raisa Schoon, Stefan Boermans en Yorick de Groot de spelvariant 'king of the court'. Dit spectaculaire evenement begon donderdag en sluit op zondag af met de finales bij zowel de mannen als de vrouwen.
Studio Sport Live met daarin aandacht voor BMX en beachvolleybal is op zondag 22 juni 2025 om 13:10 uur te zien op NPO 1.
Familie Hansler verlaat Seefeld definitief en zet vol in op Spaanse bar
08:10De TV van gisteren: Waardering voor Joy Beune in Studio Olimpico, kritische noten bij schaatsverslaggeving
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'