TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Wout van Aert, Mads Pedersen, Peter Sagan: een blik op de recente erelijst verraadt dat Gent-Wevelgem een koers is voor mannen met een goede sprint in de benen. Vaak komt een flinke groep aan bij de finishlijn.
Vorig jaar was de groep dankzij een ontsnapping in de slotfase een stukje kleiner maar ging de uitslag wel de geschiedenisboeken in. Biniam Girmay was zijn medevluchters te snel af en de rappe Eritreeër was daarmee de eerste Afrikaan die een voorjaarsklassieker wist te winnen.
Een eendagsvlieg bleek hij vervolgens allerminst. In de Giro d'Italia pakte hij een rit en ook dit seizoen eindigt hij geregeld op het podium. Maar zijn doorbraakkoers Gent-Wevelgem houdt een speciaal plekje in zijn hart. 'Bini' is vast van plan zijn titel te prolongeren.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint