TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Wout van Aert, Mads Pedersen, Peter Sagan: een blik op de recente erelijst verraadt dat Gent-Wevelgem een koers is voor mannen met een goede sprint in de benen. Vaak komt een flinke groep aan bij de finishlijn.
Vorig jaar was de groep dankzij een ontsnapping in de slotfase een stukje kleiner maar ging de uitslag wel de geschiedenisboeken in. Biniam Girmay was zijn medevluchters te snel af en de rappe Eritreeër was daarmee de eerste Afrikaan die een voorjaarsklassieker wist te winnen.
Een eendagsvlieg bleek hij vervolgens allerminst. In de Giro d'Italia pakte hij een rit en ook dit seizoen eindigt hij geregeld op het podium. Maar zijn doorbraakkoers Gent-Wevelgem houdt een speciaal plekje in zijn hart. 'Bini' is vast van plan zijn titel te prolongeren.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside