TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Wout van Aert, Mads Pedersen, Peter Sagan: een blik op de recente erelijst verraadt dat Gent-Wevelgem een koers is voor mannen met een goede sprint in de benen. Vaak komt een flinke groep aan bij de finishlijn.
Vorig jaar was de groep dankzij een ontsnapping in de slotfase een stukje kleiner maar ging de uitslag wel de geschiedenisboeken in. Biniam Girmay was zijn medevluchters te snel af en de rappe Eritreeër was daarmee de eerste Afrikaan die een voorjaarsklassieker wist te winnen.
Een eendagsvlieg bleek hij vervolgens allerminst. In de Giro d'Italia pakte hij een rit en ook dit seizoen eindigt hij geregeld op het podium. Maar zijn doorbraakkoers Gent-Wevelgem houdt een speciaal plekje in zijn hart. 'Bini' is vast van plan zijn titel te prolongeren.
Dit staat de Bevers te wachten in het gloednieuwe seizoen van hun realityshow
13:13Oh jee: verlaat Floris alsnog vrijwillig De Bondgenoten?
12:53Beau van Erven Dorens komt ook in 2026 met winterspecial Casa di Beau
10:26Bevestigd: Dit is de startdatum van het derde seizoen Winter Vol Liefde
10:00Tineke Schouten maakt haar opwachting in Volle Zalen: 'Cornald Maas is een goede vragensteller'