TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Wout van Aert, Mads Pedersen, Peter Sagan: een blik op de recente erelijst verraadt dat Gent-Wevelgem een koers is voor mannen met een goede sprint in de benen. Vaak komt een flinke groep aan bij de finishlijn.
Vorig jaar was de groep dankzij een ontsnapping in de slotfase een stukje kleiner maar ging de uitslag wel de geschiedenisboeken in. Biniam Girmay was zijn medevluchters te snel af en de rappe Eritreeër was daarmee de eerste Afrikaan die een voorjaarsklassieker wist te winnen.
Een eendagsvlieg bleek hij vervolgens allerminst. In de Giro d'Italia pakte hij een rit en ook dit seizoen eindigt hij geregeld op het podium. Maar zijn doorbraakkoers Gent-Wevelgem houdt een speciaal plekje in zijn hart. 'Bini' is vast van plan zijn titel te prolongeren.
De TV van gisteren: Bevrijdingsconcert maakt indruk, maar niet iedereen is overtuigd
22:00MAFS-kijkers halen uit naar experts na gesprek met Rob
11:57'Tv-programma Fans! maakt comeback op televisie'
10:56Dag & Nacht is volgende week niet te zien en dit is waarom
09:57De streamingtip van de week: Hide and Seek: The Chestnut Man op Netflix