TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Bij de vorige editie van de EK shorttrack pakte Nederland op alle aflossingsonderdelen de gouden medaille. De verwachtingen zijn dus hooggespannen op deze slotdag van het EK in Gdansk, waar de finales van eerst de mixed relay - zoals de aflossing in het shorttracken zo mooi heet - en daarna die van de mannen en de vrouwen op het programma staan.
Maar voor het zover is barst de strijd op de 1000 meters los. Ook dat is een onderdeel waarop de Nederlanders meedoen om de prijzen. Kunnen Selma Poutsma en Xandra Velzeboer de Belgische Hanne Desmet verslaan? En hoe sterk is Jens van 't Wout?
Verder is er in deze uitzending van Studio Sport aandacht voor de EK baanwielrennen in Apeldoorn, met onder meer de finales op de keirin, puntenkoers en madison.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'