TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Bij de vorige editie van de EK shorttrack pakte Nederland op alle aflossingsonderdelen de gouden medaille. De verwachtingen zijn dus hooggespannen op deze slotdag van het EK in Gdansk, waar de finales van eerst de mixed relay - zoals de aflossing in het shorttracken zo mooi heet - en daarna die van de mannen en de vrouwen op het programma staan.
Maar voor het zover is barst de strijd op de 1000 meters los. Ook dat is een onderdeel waarop de Nederlanders meedoen om de prijzen. Kunnen Selma Poutsma en Xandra Velzeboer de Belgische Hanne Desmet verslaan? En hoe sterk is Jens van 't Wout?
Verder is er in deze uitzending van Studio Sport aandacht voor de EK baanwielrennen in Apeldoorn, met onder meer de finales op de keirin, puntenkoers en madison.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij