TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De mannen sluiten deze Europese kampioenschappen wielrennen in Drenthe af met de wegrit. Ze krijgen een parcours van bijna 200 kilometer voor de kiezen, met daarin zes keer de beklimming van de VAM-berg.
Vorig jaar in München pakte Fabio Jakobsen de Europese titel, maar tijdens deze editie lijkt iemand met wat meer explosiviteit kansrijker, weet ook bondscoach Koos Moerenhout. “Op het parcours rondom de VAM-berg en het nieuwe 'Dak van Drenthe' heb je een klassieke coureur nodig met snelle benen”, vertelde hij aan Wielerflits.
Een ideaal parcours dus voor de kersverse wereldkampioen Mathieu van der Poel, maar die is helaas niet van de partij omdat deze wedstrijd niet in zijn programma past. Belg en topfavoriet Wout van Aert staat wel aan de start.
Carrie ten Napel beticht Raymond Mens van het hebben van complottheorieën
13:04B&B Vol Liefde: 'Fred is een klein kind in een groot mensenlichaam'
12:42'Vervolg Kees Flodder staat op losse schroeven'
12:10Livestream eclips (zonsverduistering) in Nederland én Spanje
10:55Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026