TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De mannen sluiten deze Europese kampioenschappen wielrennen in Drenthe af met de wegrit. Ze krijgen een parcours van bijna 200 kilometer voor de kiezen, met daarin zes keer de beklimming van de VAM-berg.
Vorig jaar in München pakte Fabio Jakobsen de Europese titel, maar tijdens deze editie lijkt iemand met wat meer explosiviteit kansrijker, weet ook bondscoach Koos Moerenhout. “Op het parcours rondom de VAM-berg en het nieuwe 'Dak van Drenthe' heb je een klassieke coureur nodig met snelle benen”, vertelde hij aan Wielerflits.
Een ideaal parcours dus voor de kersverse wereldkampioen Mathieu van der Poel, maar die is helaas niet van de partij omdat deze wedstrijd niet in zijn programma past. Belg en topfavoriet Wout van Aert staat wel aan de start.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten