TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De mannen sluiten deze Europese kampioenschappen wielrennen in Drenthe af met de wegrit. Ze krijgen een parcours van bijna 200 kilometer voor de kiezen, met daarin zes keer de beklimming van de VAM-berg.
Vorig jaar in München pakte Fabio Jakobsen de Europese titel, maar tijdens deze editie lijkt iemand met wat meer explosiviteit kansrijker, weet ook bondscoach Koos Moerenhout. “Op het parcours rondom de VAM-berg en het nieuwe 'Dak van Drenthe' heb je een klassieke coureur nodig met snelle benen”, vertelde hij aan Wielerflits.
Een ideaal parcours dus voor de kersverse wereldkampioen Mathieu van der Poel, maar die is helaas niet van de partij omdat deze wedstrijd niet in zijn programma past. Belg en topfavoriet Wout van Aert staat wel aan de start.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:34Datingprogramma Lang Leve de Liefde stopt toch niet
13:29Gedrag van Edwin uit B&B Vol Liefde wordt afgestraft door kijker: 'Laffe kwal'
13:15Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes