TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De mannen sluiten deze Europese kampioenschappen wielrennen in Drenthe af met de wegrit. Ze krijgen een parcours van bijna 200 kilometer voor de kiezen, met daarin zes keer de beklimming van de VAM-berg.
Vorig jaar in München pakte Fabio Jakobsen de Europese titel, maar tijdens deze editie lijkt iemand met wat meer explosiviteit kansrijker, weet ook bondscoach Koos Moerenhout. “Op het parcours rondom de VAM-berg en het nieuwe 'Dak van Drenthe' heb je een klassieke coureur nodig met snelle benen”, vertelde hij aan Wielerflits.
Een ideaal parcours dus voor de kersverse wereldkampioen Mathieu van der Poel, maar die is helaas niet van de partij omdat deze wedstrijd niet in zijn programma past. Belg en topfavoriet Wout van Aert staat wel aan de start.
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026