TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De mannen sluiten deze Europese kampioenschappen wielrennen in Drenthe af met de wegrit. Ze krijgen een parcours van bijna 200 kilometer voor de kiezen, met daarin zes keer de beklimming van de VAM-berg.
Vorig jaar in München pakte Fabio Jakobsen de Europese titel, maar tijdens deze editie lijkt iemand met wat meer explosiviteit kansrijker, weet ook bondscoach Koos Moerenhout. “Op het parcours rondom de VAM-berg en het nieuwe 'Dak van Drenthe' heb je een klassieke coureur nodig met snelle benen”, vertelde hij aan Wielerflits.
Een ideaal parcours dus voor de kersverse wereldkampioen Mathieu van der Poel, maar die is helaas niet van de partij omdat deze wedstrijd niet in zijn programma past. Belg en topfavoriet Wout van Aert staat wel aan de start.
Vandaag Inside wil veto over Lucky TV: 'Bepalen of ze leuk genoeg zijn om uit te zenden'
11:31Echte Gooische Moeder Leslie Keijzer openhartig over vreemdgaan partner: ‘Goof gaat ook vreemd’
10:58Kees van der Spek Ontmaskert keert op deze datum terug op tv
10:00Zo liep het negentiende seizoen van Flikken Maastricht af
09:06Dit is de winnaar van No Way Back VIPS