TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De vrouwen van FC Twente en Ajax treffen het niet in het bekertoernooi: ze komen elkaar al tegen in de achtste finales. Dat betekent dat een van deze twee topclubs zich na zondag volledig op de competitie kan richten.
FC Twente en Ajax speelden vorig seizoen de bekerfinale die eindigde in een 4-3 overwinning voor de Tukkers. Sowieso heeft FC Twente uitstekende papieren in eigen huis tegen Ajax; de laatste drie keer won de ploeg van trainer Joran Pot.
Verder is er marathonschaatsen vanuit het Zweedse Luleå, waar de mannen en vrouwen de laatste wedstrijd uit de zogenoemde Grand Prix afwerken. Ze doen dat op een natuurijsbaan van circa 7 kilometer. Ook op het ijs, maar dan gewoon in Thialf: twee ijshockeyploegen strijden om het kampioenschap van Nederland.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger