TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is de derde zondag van oktober en dus is het tijd voor de Amsterdam Marathon. Lang bleef het spannend of het evenement wel kon doorgaan, maar half september kwamen de verlossende woorden. “Na de afgelaste editie van vorig jaar en de onzekerheid van de afgelopen maanden zijn wij dolgelukkig dat we naar verwachting weer met vele hardlopers samen kunnen komen in onze prachtige hoofdstad”, zei directeur René Wit.
Uiteraard staat de Nederlandse titel op het spel. Bij de mannen lopen onder meer Khalid Choukoud en Michel Butter om de prijzen. Bij de vrouwen is het uitkijken naar toppers als Bo Ummels en Ruth van der Meijden. Het parcours van de Amsterdam Marathon is aantrekkelijk: het voert de lopers langs onder meer het Vondelpark en het Rijksmuseum.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid