TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is de derde zondag van oktober en dus is het tijd voor de Amsterdam Marathon. Lang bleef het spannend of het evenement wel kon doorgaan, maar half september kwamen de verlossende woorden. “Na de afgelaste editie van vorig jaar en de onzekerheid van de afgelopen maanden zijn wij dolgelukkig dat we naar verwachting weer met vele hardlopers samen kunnen komen in onze prachtige hoofdstad”, zei directeur René Wit.
Uiteraard staat de Nederlandse titel op het spel. Bij de mannen lopen onder meer Khalid Choukoud en Michel Butter om de prijzen. Bij de vrouwen is het uitkijken naar toppers als Bo Ummels en Ruth van der Meijden. Het parcours van de Amsterdam Marathon is aantrekkelijk: het voert de lopers langs onder meer het Vondelpark en het Rijksmuseum.
De Bondgenoten verrast met nieuwe twist: 'Vijfde dier op de loer'
13:27Dit programma vervangt Wie Is de Mol? na de finale
12:54Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is
10:50Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start