TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het Vueltapeloton heeft een tweede en laatste rustdag achter de rug en dat is maar goed ook, want deze etappe is een brute. De rit is 181 kilometer lang en gaat van Luanco naar Lagos de Covadonga, een van de bekendste beklimmingen van deze ronde. Al 22 maal eerder lag de eindstreep aan het eind van deze fotogenieke klim en veel grote renners wisten er al te winnen.
Zoals Primoz Roglic, drie jaar geleden. Op weg naar de gletsjermeren schudde hij de Noorse klassementsleider Odd Christian Eiking definitief af om - voor de derde en laatste maal deze Ronde - de rode trui te veroveren. Hij zou hem tot de finish om de schouders houden en daarmee zijn derde Vuelta winnen. Alleen de Spanjaard Roberto Heras won de Vuelta vaker, viermaal aan het begin van deze eeuw.
Mis niets van de rit naar Lagos de Covadonga en schakel op 3 september rond 15:55 uur naar NPO1.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden