TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Nederlandse hockeymannen spelen het WK in India. In de steden Rourkela en Bhubaneswar strijden zestien landen om de wereldtitel. TeamNL is ingedeeld in poule C en neemt het daarin op tegen Chili, Maleisië en Nieuw-Zeeland.
Het toernooi start voor Nederland tegen Maleisië, samen met Chili een van de twee mindere teams in deze groep. Bondscoach Jeroen Delmée heeft zijn achttienkoppige selectie al bekend gemaakt. Ervaren spelers zoals Seve van Ass, Thierry Brinkman en Jorrit Croon gaan mee, maar ook relatief nieuwe gezichten zoals Terrance Pieters en Tjep Hoedemakers zijn van de partij.
Welke veldspelers in de basis gaan staan, is nog onbekend, maar Delmée heeft al wel zijn eerste keeper gekozen. Pirmin Blaak zal in India het Nederlandse doel verdedigen.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?