TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Nederlandse hockeymannen spelen het WK in India. In de steden Rourkela en Bhubaneswar strijden zestien landen om de wereldtitel. TeamNL is ingedeeld in poule C en neemt het daarin op tegen Chili, Maleisië en Nieuw-Zeeland.
Het toernooi start voor Nederland tegen Maleisië, samen met Chili een van de twee mindere teams in deze groep. Bondscoach Jeroen Delmée heeft zijn achttienkoppige selectie al bekend gemaakt. Ervaren spelers zoals Seve van Ass, Thierry Brinkman en Jorrit Croon gaan mee, maar ook relatief nieuwe gezichten zoals Terrance Pieters en Tjep Hoedemakers zijn van de partij.
Welke veldspelers in de basis gaan staan, is nog onbekend, maar Delmée heeft al wel zijn eerste keeper gekozen. Pirmin Blaak zal in India het Nederlandse doel verdedigen.
Roos Reedijk en Daan Alferink vormen stylingsduo in nieuw woonprogramma Huizenruilers
17:02Frank Jansen vertelt meer over 'uitgelekte' terugkeer op tv
16:41Wolter Kroes en dochter brengen na DNA Singers-optreden samen nummer uit
14:32Cheyenne Löhnen laat zich uit over mogelijke terugkeer Katja Schuurman in GTST
13:23'Smerige' confrontatie Angela de Jong in Goedenavond Nederland wordt druk nabesproken