TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de herfsteditie van vorig jaar is De Hel van het Noorden terug in het voorjaar: de wielrenners rijden de legendarische klassieker Parijs - Roubaix.
De Franse eendagskoers is een van de vijf wielermonumenten en is elk jaar weer een aanslag op het gestel van de wielrenners. Niet in de laatste plaats omdat het parcours bestaat uit ruim 50 kilometer aan kasseienstroken. Om het gestuiter draaglijk te maken rijden ze met een lagere luchtdruk in bredere banden.
Wout van Aert hoopt vurig als eerste de streep te passeren op de wielerbaan in Roubaix. De Belg rijdt een uitstekend voorjaar en is - samen met Mathieu van der Poel - favoriet in Frankrijk. Van der Poel begon geblesseerd aan het seizoen, maar liet in Milaan - San Remo zien dat zijn vorm terug is.
Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer