TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de herfsteditie van vorig jaar is De Hel van het Noorden terug in het voorjaar: de wielrenners rijden de legendarische klassieker Parijs - Roubaix.
De Franse eendagskoers is een van de vijf wielermonumenten en is elk jaar weer een aanslag op het gestel van de wielrenners. Niet in de laatste plaats omdat het parcours bestaat uit ruim 50 kilometer aan kasseienstroken. Om het gestuiter draaglijk te maken rijden ze met een lagere luchtdruk in bredere banden.
Wout van Aert hoopt vurig als eerste de streep te passeren op de wielerbaan in Roubaix. De Belg rijdt een uitstekend voorjaar en is - samen met Mathieu van der Poel - favoriet in Frankrijk. Van der Poel begon geblesseerd aan het seizoen, maar liet in Milaan - San Remo zien dat zijn vorm terug is.
Partnerbijdrage
Realityprogramma De Bondgenoten binnenkort ook op zaterdag te zien
09:18Humberto Tan baalt van tegenvallende kijkcijfers RTL Tonight: 'Tot nu toe gaat het niet goed'
07:36De TV van gisteren: Veel lof voor het dappere besluit van Vincent in Expeditie Robinson
06:47Vanavond op TV: Kamp Van Koningsbrugge, Chateau Meiland: La dolce vita, Kingdom of Heaven
10:26De slimste mens keert op deze datum terug