TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de herfsteditie van vorig jaar is De Hel van het Noorden terug in het voorjaar: de wielrenners rijden de legendarische klassieker Parijs - Roubaix.
De Franse eendagskoers is een van de vijf wielermonumenten en is elk jaar weer een aanslag op het gestel van de wielrenners. Niet in de laatste plaats omdat het parcours bestaat uit ruim 50 kilometer aan kasseienstroken. Om het gestuiter draaglijk te maken rijden ze met een lagere luchtdruk in bredere banden.
Wout van Aert hoopt vurig als eerste de streep te passeren op de wielerbaan in Roubaix. De Belg rijdt een uitstekend voorjaar en is - samen met Mathieu van der Poel - favoriet in Frankrijk. Van der Poel begon geblesseerd aan het seizoen, maar liet in Milaan - San Remo zien dat zijn vorm terug is.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen