TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de herfsteditie van vorig jaar is De Hel van het Noorden terug in het voorjaar: de wielrenners rijden de legendarische klassieker Parijs - Roubaix.
De Franse eendagskoers is een van de vijf wielermonumenten en is elk jaar weer een aanslag op het gestel van de wielrenners. Niet in de laatste plaats omdat het parcours bestaat uit ruim 50 kilometer aan kasseienstroken. Om het gestuiter draaglijk te maken rijden ze met een lagere luchtdruk in bredere banden.
Wout van Aert hoopt vurig als eerste de streep te passeren op de wielerbaan in Roubaix. De Belg rijdt een uitstekend voorjaar en is - samen met Mathieu van der Poel - favoriet in Frankrijk. Van der Poel begon geblesseerd aan het seizoen, maar liet in Milaan - San Remo zien dat zijn vorm terug is.
Tunnelvisie met Thomas: 'Is dit een klassieke aanwijzing naar Nathan?'
12:30The Tribute terugkijken? Coming on Strong speelt Twilight Zone
12:24Video: Viktor Verhulst gaat trouwen met vriendin Sarah Puttemans
11:00Finale van Wie is de Mol? 2025 is live bij te wonen
10:12Deze RTL4-programma's zijn voortaan meerdere keren per week op tv te zien