TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de herfsteditie van vorig jaar is De Hel van het Noorden terug in het voorjaar: de wielrenners rijden de legendarische klassieker Parijs - Roubaix.
De Franse eendagskoers is een van de vijf wielermonumenten en is elk jaar weer een aanslag op het gestel van de wielrenners. Niet in de laatste plaats omdat het parcours bestaat uit ruim 50 kilometer aan kasseienstroken. Om het gestuiter draaglijk te maken rijden ze met een lagere luchtdruk in bredere banden.
Wout van Aert hoopt vurig als eerste de streep te passeren op de wielerbaan in Roubaix. De Belg rijdt een uitstekend voorjaar en is - samen met Mathieu van der Poel - favoriet in Frankrijk. Van der Poel begon geblesseerd aan het seizoen, maar liet in Milaan - San Remo zien dat zijn vorm terug is.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'