TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Alle ogen in het Capital Indoor Stadium in Peking zijn gericht op Suzanne Schulting. Als alles volgens plan verloopt, staat ze in de shorttrackfinale van de 1000 meter op de Olympische Winterspelen in Peking. Vier jaar geleden veroverde Schulting als eerste Nederlandse shorttracker ooit de olympische titel op deze afstand. Het was het begin van een gouden periode, want sindsdien rijgt Schulting de Europese en wereldtitels aaneen.
Haar grote concurrent Shim Suk-hee mist de Spelen in Peking. De Zuid-Koreanse bond heeft de tweevoudig olympisch kampioen geschorst vanwege beledigende sms-berichten over collega's en coaches. Toch is Schulting nog lang niet zeker van het goud: ze zal eerst moeten afrekenen met onder meer de Amerikaanse Santos, het Canadese duo Sarault en Boutin en de Italiaanse Fontana.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'