TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Alle ogen in het Capital Indoor Stadium in Peking zijn gericht op Suzanne Schulting. Als alles volgens plan verloopt, staat ze in de shorttrackfinale van de 1000 meter op de Olympische Winterspelen in Peking. Vier jaar geleden veroverde Schulting als eerste Nederlandse shorttracker ooit de olympische titel op deze afstand. Het was het begin van een gouden periode, want sindsdien rijgt Schulting de Europese en wereldtitels aaneen.
Haar grote concurrent Shim Suk-hee mist de Spelen in Peking. De Zuid-Koreanse bond heeft de tweevoudig olympisch kampioen geschorst vanwege beledigende sms-berichten over collega's en coaches. Toch is Schulting nog lang niet zeker van het goud: ze zal eerst moeten afrekenen met onder meer de Amerikaanse Santos, het Canadese duo Sarault en Boutin en de Italiaanse Fontana.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam
15:07De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen