TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Alle ogen in het Capital Indoor Stadium in Peking zijn gericht op Suzanne Schulting. Als alles volgens plan verloopt, staat ze in de shorttrackfinale van de 1000 meter op de Olympische Winterspelen in Peking. Vier jaar geleden veroverde Schulting als eerste Nederlandse shorttracker ooit de olympische titel op deze afstand. Het was het begin van een gouden periode, want sindsdien rijgt Schulting de Europese en wereldtitels aaneen.
Haar grote concurrent Shim Suk-hee mist de Spelen in Peking. De Zuid-Koreanse bond heeft de tweevoudig olympisch kampioen geschorst vanwege beledigende sms-berichten over collega's en coaches. Toch is Schulting nog lang niet zeker van het goud: ze zal eerst moeten afrekenen met onder meer de Amerikaanse Santos, het Canadese duo Sarault en Boutin en de Italiaanse Fontana.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?