TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Sinds 2006 wonnen slechts vier mannen de Australian Open: Novak Djokovic (negen keer), Roger Federer (vijf keer), Rafael Nadal (twee keer) en Stan Wawrinka (een keer). Djokovic is ook dit jaar de grote favoriet.
Het liefst had hij zijn tiende eindzege vorig jaar al gepakt, maar omdat hij niet gevaccineerd is, was hij niet welkom in Australië. Dit jaar is hij wel weer van de partij en dat leidt tot verdeeldheid en ophef onder de Australische fans. Zijn komst wordt niet door iedereen gewaardeerd, maar dit mogen die fans niet laten merken op de tribunes.
Voor respectloos gedrag richting de 35-jarige Serviër is geen plaats. Dat liet toernooidirecteur Craig Tiley weten aan de krant Herald Sun. "We willen ze hier niet. Ze mogen wegblijven of we gooien ze eruit."
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
09:58Ewout Genemans loopt mee in Forensisch Psychiatrisch Centrum Mesdag voor nieuw seizoen van reportageserie
09:26Albert en Joyce uit B&B Vol Liefde zijn getrouwd: zo zagen ze eruit (video)
09:20De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij