TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Sinds 2006 wonnen slechts vier mannen de Australian Open: Novak Djokovic (negen keer), Roger Federer (vijf keer), Rafael Nadal (twee keer) en Stan Wawrinka (een keer). Djokovic is ook dit jaar de grote favoriet.
Het liefst had hij zijn tiende eindzege vorig jaar al gepakt, maar omdat hij niet gevaccineerd is, was hij niet welkom in Australië. Dit jaar is hij wel weer van de partij en dat leidt tot verdeeldheid en ophef onder de Australische fans. Zijn komst wordt niet door iedereen gewaardeerd, maar dit mogen die fans niet laten merken op de tribunes.
Voor respectloos gedrag richting de 35-jarige Serviër is geen plaats. Dat liet toernooidirecteur Craig Tiley weten aan de krant Herald Sun. "We willen ze hier niet. Ze mogen wegblijven of we gooien ze eruit."
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'