TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Sinds 2006 wonnen slechts vier mannen de Australian Open: Novak Djokovic (negen keer), Roger Federer (vijf keer), Rafael Nadal (twee keer) en Stan Wawrinka (een keer). Djokovic is ook dit jaar de grote favoriet.
Het liefst had hij zijn tiende eindzege vorig jaar al gepakt, maar omdat hij niet gevaccineerd is, was hij niet welkom in Australië. Dit jaar is hij wel weer van de partij en dat leidt tot verdeeldheid en ophef onder de Australische fans. Zijn komst wordt niet door iedereen gewaardeerd, maar dit mogen die fans niet laten merken op de tribunes.
Voor respectloos gedrag richting de 35-jarige Serviër is geen plaats. Dat liet toernooidirecteur Craig Tiley weten aan de krant Herald Sun. "We willen ze hier niet. Ze mogen wegblijven of we gooien ze eruit."
Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Talk to Me
11:39Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'