TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Sinds 2006 wonnen slechts vier mannen de Australian Open: Novak Djokovic (negen keer), Roger Federer (vijf keer), Rafael Nadal (twee keer) en Stan Wawrinka (een keer). Djokovic is ook dit jaar de grote favoriet.
Het liefst had hij zijn tiende eindzege vorig jaar al gepakt, maar omdat hij niet gevaccineerd is, was hij niet welkom in Australië. Dit jaar is hij wel weer van de partij en dat leidt tot verdeeldheid en ophef onder de Australische fans. Zijn komst wordt niet door iedereen gewaardeerd, maar dit mogen die fans niet laten merken op de tribunes.
Voor respectloos gedrag richting de 35-jarige Serviër is geen plaats. Dat liet toernooidirecteur Craig Tiley weten aan de krant Herald Sun. "We willen ze hier niet. Ze mogen wegblijven of we gooien ze eruit."
Dit zijn de deelnemers van de nieuwe realityshow Survive Your Family
10:00Roos Reedijk over het nieuwe seizoen Kopen Zonder Kijken: 'Alle presentatoren bijten zich er helemaal in vast'
09:47Heel Holland Bakt keert terug met een speciaal seizoen en is elke werkdag te zien
09:31Beste Zangers krijgt in ieder geval nog drie seizoenen
09:15De TV van gisteren: 1,3 miljoen kijkers zwaaien de Olympische Winterspelen 2026 uit met de sluitingsceremonie