TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Tennis vanuit Melbourne, waar de mannen en vrouwen hun partijen in de derde ronde spelen. Wie haalt de achtste finale en wie moet er vlak voor het einde alsnog de wedstrijd verlaten?
In aanloop naar de Australian Open was het tennisevenement al onderwerp van gesprek, en dan met name rondom de zaak van Novak Djokovic. De tennis, die niet gevaccineerd is tegen het coronavirus, dacht namelijk gewoon mee te kunnen doen op basis van een medische ontheffing. Maar na een lange juridische strijd besloot de rechter anders: de Servische tennisser mocht niet meedoen en moest het land direct verlaten.
De nummer één van de wereld doet dan ook niet mee. Maar gelukkig is er voor de tennisfans genoeg te beleven. Zo wist Rafael Nadal zich woensdag vrij eenvoudig te plaatsen voor de derde ronde, die vanaf vandaag van start gaat. De nummer vijf van de wereld had aan drie sets en tweeënhalf uur op de klok voldoende om zijn concurrent - de Duitse Yannick Hanfmann - eruit te tennissen.
Partnerbijdrage
Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’