TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Tennis vanuit Melbourne, waar de mannen en vrouwen hun partijen in de derde ronde spelen. Wie haalt de achtste finale en wie moet er vlak voor het einde alsnog de wedstrijd verlaten?
In aanloop naar de Australian Open was het tennisevenement al onderwerp van gesprek, en dan met name rondom de zaak van Novak Djokovic. De tennis, die niet gevaccineerd is tegen het coronavirus, dacht namelijk gewoon mee te kunnen doen op basis van een medische ontheffing. Maar na een lange juridische strijd besloot de rechter anders: de Servische tennisser mocht niet meedoen en moest het land direct verlaten.
De nummer één van de wereld doet dan ook niet mee. Maar gelukkig is er voor de tennisfans genoeg te beleven. Zo wist Rafael Nadal zich woensdag vrij eenvoudig te plaatsen voor de derde ronde, die vanaf vandaag van start gaat. De nummer vijf van de wereld had aan drie sets en tweeënhalf uur op de klok voldoende om zijn concurrent - de Duitse Yannick Hanfmann - eruit te tennissen.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:40Mysterieuze aankondiging: Everon Jackson Hooi komt met groot nieuws na zomercliffhanger