TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is de tweede speeldag in Parijs. In de eerste ronde van Roland Garros spelen 128 mannen en 128 vrouwen.
Bij de start van het toernooi horen twee Nederlandse mannen bij de beste honderd tennissers van de wereld: Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp. Griekspoor had een zeer rommelige voorbereiding op het tweede grandslamtoernooi van het jaar. Door een blessure aan zijn nek moest hij de graveltoernooien van Madrid, München en Barcelona aan zich voorbij laten gaan. Het is dus nog maar de vraag of de Haarlemmer - die dit jaar zijn debuut maakt in het hoofdtoernooi van Roland Garros - in goede vorm verkeert.
Vorig seizoen won Griekspoor maar liefst zes graveltoernooien in het Challenger-circuit, dus op deze ondergrond kan hij zeker uit de voeten.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster