TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is tijd voor het tweede grandslamtoernooi van het jaar. De beste tennissers vertonen twee weken lang hun kunsten op het gemalen baksteen van Roland Garros. Het levert vaak lange en spectaculaire rally’s op, want gravel is een relatief trage ondergrond. De eersterondewedstrijden in Parijs duren tot en met dinsdag.
Een Nederlander die sowieso deelneemt is Botic van de Zandschulp. Eind april haalde hij nog de finale van het graveltoernooi in München, waarin hij nipt verloor van wereldtopper Holger Rune. Tijdens de vorige editie van Roland Garros bereikte hij de derde ronde, waarin Rafael Nadal hem klopte. Hij verdedigt dit jaar dus behoorlijk wat punten.
Als Tallon Griekspoor op tijd is hersteld van zijn enkelblessure is hij ook van de partij.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
11:46Ewout Genemans onthult startdatum van nieuw seizoen Ewout:
10:36Monique Hansler laat van zich horen vanuit Spanje: 'Zo angstig'
10:20Hélène Hendriks schrikt van relatiebreuk die ze als primeur krijgt in De Oranjezomer: 'Ik hoop dat het goedkomt'
09:35De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers zien Marokko het tot de WK-kwartfinales schoppen