TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is tijd voor het tweede grandslamtoernooi van het jaar. De beste tennissers vertonen twee weken lang hun kunsten op het gemalen baksteen van Roland Garros. Het levert vaak lange en spectaculaire rally’s op, want gravel is een relatief trage ondergrond. De eersterondewedstrijden in Parijs duren tot en met dinsdag.
Een Nederlander die sowieso deelneemt is Botic van de Zandschulp. Eind april haalde hij nog de finale van het graveltoernooi in München, waarin hij nipt verloor van wereldtopper Holger Rune. Tijdens de vorige editie van Roland Garros bereikte hij de derde ronde, waarin Rafael Nadal hem klopte. Hij verdedigt dit jaar dus behoorlijk wat punten.
Als Tallon Griekspoor op tijd is hersteld van zijn enkelblessure is hij ook van de partij.
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL
14:47GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'
14:02Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is