TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tweede week van Roland Garros begint en dat betekent nog meer wedstrijden in de vierde ronde. De partijen in het enkelspel vinden alleen nog plaats in de twee grote stadions: Court Philippe-Chatrier en Court Suzanne-Lenglen. De twee arena’s zijn vernoemd naar iconische Franse tennissers.
Een Nederlander die bekend is met deze banen is natuurlijk Martin Verkerk. Het boomlange servicekanon baarde in 2003 opzien door vrijwel vanuit het niets de finale van Roland Garros te bereiken. Daarin was hij geen partij voor de Spaanse gravelbijter Juan Carlos Ferrero, maar dat maakte de prestatie van Verkerk niet minder groots. Hij is de enige Nederlander die ooit de finale haalde op het gravel in Parijs. In zijn hele carrière won de tennisser slechts twee titels.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur