TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tweede week van Roland Garros begint en dat betekent nog meer wedstrijden in de vierde ronde. De partijen in het enkelspel vinden alleen nog plaats in de twee grote stadions: Court Philippe-Chatrier en Court Suzanne-Lenglen. De twee arena’s zijn vernoemd naar iconische Franse tennissers.
Een Nederlander die bekend is met deze banen is natuurlijk Martin Verkerk. Het boomlange servicekanon baarde in 2003 opzien door vrijwel vanuit het niets de finale van Roland Garros te bereiken. Daarin was hij geen partij voor de Spaanse gravelbijter Juan Carlos Ferrero, maar dat maakte de prestatie van Verkerk niet minder groots. Hij is de enige Nederlander die ooit de finale haalde op het gravel in Parijs. In zijn hele carrière won de tennisser slechts twee titels.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days