TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tweede week van Roland Garros begint en dat betekent nog meer wedstrijden in de vierde ronde. De partijen in het enkelspel vinden alleen nog plaats in de twee grote stadions: Court Philippe-Chatrier en Court Suzanne-Lenglen. De twee arena’s zijn vernoemd naar iconische Franse tennissers.
Een Nederlander die bekend is met deze banen is natuurlijk Martin Verkerk. Het boomlange servicekanon baarde in 2003 opzien door vrijwel vanuit het niets de finale van Roland Garros te bereiken. Daarin was hij geen partij voor de Spaanse gravelbijter Juan Carlos Ferrero, maar dat maakte de prestatie van Verkerk niet minder groots. Hij is de enige Nederlander die ooit de finale haalde op het gravel in Parijs. In zijn hele carrière won de tennisser slechts twee titels.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Peter Faber na ziekenhuisopname: 'Artsen zijn positief'
10:40Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4