TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tweede week van Roland Garros begint en dat betekent nog meer wedstrijden in de vierde ronde. De partijen in het enkelspel vinden alleen nog plaats in de twee grote stadions: Court Philippe-Chatrier en Court Suzanne-Lenglen. De twee arena’s zijn vernoemd naar iconische Franse tennissers.
Een Nederlander die bekend is met deze banen is natuurlijk Martin Verkerk. Het boomlange servicekanon baarde in 2003 opzien door vrijwel vanuit het niets de finale van Roland Garros te bereiken. Daarin was hij geen partij voor de Spaanse gravelbijter Juan Carlos Ferrero, maar dat maakte de prestatie van Verkerk niet minder groots. Hij is de enige Nederlander die ooit de finale haalde op het gravel in Parijs. In zijn hele carrière won de tennisser slechts twee titels.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij