TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tweede week van Roland Garros begint en dat betekent nog meer wedstrijden in de vierde ronde. De partijen in het enkelspel vinden alleen nog plaats in de twee grote stadions: Court Philippe-Chatrier en Court Suzanne-Lenglen. De twee arena’s zijn vernoemd naar iconische Franse tennissers.
Een Nederlander die bekend is met deze banen is natuurlijk Martin Verkerk. Het boomlange servicekanon baarde in 2003 opzien door vrijwel vanuit het niets de finale van Roland Garros te bereiken. Daarin was hij geen partij voor de Spaanse gravelbijter Juan Carlos Ferrero, maar dat maakte de prestatie van Verkerk niet minder groots. Hij is de enige Nederlander die ooit de finale haalde op het gravel in Parijs. In zijn hele carrière won de tennisser slechts twee titels.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'