TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De eerste rustdag is achter de rug. De benen zijn vers, de hoofden weer fris en de Tour heeft een op het oog makkelijk ritje op het schema staan. Toch zit er een addertje onder het gras op de 187 kilometer tussen Orléans en Saint-Amand-Montrond. De etappe is vlak, maar de laatste 60 kilometer is er nauwelijks beschutting. Dat betekent dat de wind het peloton mogelijk in stukken breekt.
Lees hier alles over de Tour de France 2024
Mochten de sprintploegen deze waaiervorming weten te voorkomen, dan wordt het sprinten in de finishplaats. Orléans is de stad van Jeanne d’Arc, de Franse heldin die in de Middeleeuwen de Engelsen probeerde te verjagen. Ook Saint-Amand-Montrond kent een Franse held, zij het van een heel andere orde: tweevoudig wereldkampioen Julian Alaphilippe werd er geboren.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days