TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De eerste rustdag is achter de rug. De benen zijn vers, de hoofden weer fris en de Tour heeft een op het oog makkelijk ritje op het schema staan. Toch zit er een addertje onder het gras op de 187 kilometer tussen Orléans en Saint-Amand-Montrond. De etappe is vlak, maar de laatste 60 kilometer is er nauwelijks beschutting. Dat betekent dat de wind het peloton mogelijk in stukken breekt.
Lees hier alles over de Tour de France 2024
Mochten de sprintploegen deze waaiervorming weten te voorkomen, dan wordt het sprinten in de finishplaats. Orléans is de stad van Jeanne d’Arc, de Franse heldin die in de Middeleeuwen de Engelsen probeerde te verjagen. Ook Saint-Amand-Montrond kent een Franse held, zij het van een heel andere orde: tweevoudig wereldkampioen Julian Alaphilippe werd er geboren.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek
10:07De TV van gisteren: kijkers De Bondgenoten smullen van vete tussen Anouk en Fabiënne