TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Goed nieuws voor de liefhebbers van baanwielrennen. Er is een nieuwe competitie in het leven geroepen: de UCI Track Champions League. Nog meer goed nieuws: de wedstrijden zijn op RTL 7 en streamingsdienst Videoland te zien.
De Champions League baanwielrennen wordt verdeeld over zes dagen verreden in november en december. De start is in Spanje, later volgen wedstrijden in Litouwen, Engeland (twee keer) en Israël. Aan de serie doen 's werelds beste sprinters en duurrenners mee, onder wie olympisch kampioenen Harrie Lavreysen, Jeffrey Hoogland en Shanne Braspennincx. Lavreysen is blij met het nieuwe toernooi, zo zegt hij op de website van de organisatie. "Het is leuk voor de fans, maar ik hoop dat we zo ook nieuwe mensen met de sport kunnen laten kennismaken."
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij