TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op papier heeft PSV deze uitwedstrijd tegen Brest in de Champions League kans op een goed resultaat. De Franse ploeg staat in Europa niet bekend als hoogvlieger, maar de Eindhovenaren zijn gewaarschuwd. Het team, met in de gelederen de Nederlandse doelman Marco Bizot, is deze Champions League uitstekend begonnen.
Brest haalde uit de eerste vier duels namelijk al meteen tien punten. En dan te bedenken dat de ploeg zijn thuiswedstrijden niet eens in het eigen, iets te kleine stadion mag spelen, maar uitwijkt naar het Stade de Roudourou in Guingamp, verderop in de regio Bretagne.
PSV speelde eerder deze competitie al tegen een andere Franse club. Tegen de landskampioen Paris Saint-Germain werd het 1-1, mede dankzij een goal van Noa Lang. Volgt nu de volle mep?
Brest vs. PSV zie je op dinsdag 10 december vanaf 21:00 uur op Ziggo Sport. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
SBS6 gooit programmering van De Bondgenoten weer om
12:59Dit is de startdatum van het nieuwe RTL-programma Los Het Op!
12:47I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?