TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In de vierde speelronde van de Champions League treft Feyenoord een Nederlandse trainer. Pepijn Lijnders komt met Red Bull Salzburg naar De Kuip. Met de Oostenrijkse club schakelde hij in de voorrondes van het toernooi FC Twente uit. Toen maakte zijn ploeg een goede indruk, maar sindsdien presteert de club ondermaats.
Feyenoord heeft juist een stijgende lijn te pakken. De Rotterdammers begonnen slecht aan de Champions League, met een flinke thuisnederlaag tegen Bayer Leverkusen, maar herpakten zich met een knappe uitoverwinning op Girona.
Quinten Timber is een belangrijke pijler in de Rotterdamse opmars. De middenvelder is sinds het vertrek van Lutsharel Geertruida de nieuwe aanvoerder van Feyenoord en is inmiddels ook Nederlands international.
Feyenoord vs. Red Bull Salzburg zie je op woensdag 6 november vanaf 21:00 uur bij Ziggo Sport. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
Vandaag Inside en De Oranjezomer naar Curaçao: wat kun je verwachten?
09:08Paul de Leeuw gaat We Zijn Er Bijna! niet presenteren
07:59De TV van gisteren: Kijkers kritisch op BNNVARA-documentaire De Instagram Moord
07:00GTST Spoilers - maandag 30 maart t/m donderdag 2 april 2026
19:50Makers van documentaire Meer dan Babi Pangang in gesprek met NPO en PowNed na bedreigingen Ruud de Wild