TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In de vierde speelronde van de Champions League treft Feyenoord een Nederlandse trainer. Pepijn Lijnders komt met Red Bull Salzburg naar De Kuip. Met de Oostenrijkse club schakelde hij in de voorrondes van het toernooi FC Twente uit. Toen maakte zijn ploeg een goede indruk, maar sindsdien presteert de club ondermaats.
Feyenoord heeft juist een stijgende lijn te pakken. De Rotterdammers begonnen slecht aan de Champions League, met een flinke thuisnederlaag tegen Bayer Leverkusen, maar herpakten zich met een knappe uitoverwinning op Girona.
Quinten Timber is een belangrijke pijler in de Rotterdamse opmars. De middenvelder is sinds het vertrek van Lutsharel Geertruida de nieuwe aanvoerder van Feyenoord en is inmiddels ook Nederlands international.
Feyenoord vs. Red Bull Salzburg zie je op woensdag 6 november vanaf 21:00 uur bij Ziggo Sport. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
Partnerbijdrage
Bekend MAFS-gezicht gaat het theater in
12:34Carrie strikt bijzondere gasten voor allerlaatste Carrie op Vrijdag
12:08Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op woensdag
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:30Dit zijn de 5 winnaars van de derde kwalificatieronde voor de Gouden Televizier-Ring 2026