TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In de vierde speelronde van de Champions League treft Feyenoord een Nederlandse trainer. Pepijn Lijnders komt met Red Bull Salzburg naar De Kuip. Met de Oostenrijkse club schakelde hij in de voorrondes van het toernooi FC Twente uit. Toen maakte zijn ploeg een goede indruk, maar sindsdien presteert de club ondermaats.
Feyenoord heeft juist een stijgende lijn te pakken. De Rotterdammers begonnen slecht aan de Champions League, met een flinke thuisnederlaag tegen Bayer Leverkusen, maar herpakten zich met een knappe uitoverwinning op Girona.
Quinten Timber is een belangrijke pijler in de Rotterdamse opmars. De middenvelder is sinds het vertrek van Lutsharel Geertruida de nieuwe aanvoerder van Feyenoord en is inmiddels ook Nederlands international.
Feyenoord vs. Red Bull Salzburg zie je op woensdag 6 november vanaf 21:00 uur bij Ziggo Sport. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
De TV van gisteren: Nationale Dodenherdenking op de Dam trekt bijna 2 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger