TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In de vierde speelronde van de Champions League treft Feyenoord een Nederlandse trainer. Pepijn Lijnders komt met Red Bull Salzburg naar De Kuip. Met de Oostenrijkse club schakelde hij in de voorrondes van het toernooi FC Twente uit. Toen maakte zijn ploeg een goede indruk, maar sindsdien presteert de club ondermaats.
Feyenoord heeft juist een stijgende lijn te pakken. De Rotterdammers begonnen slecht aan de Champions League, met een flinke thuisnederlaag tegen Bayer Leverkusen, maar herpakten zich met een knappe uitoverwinning op Girona.
Quinten Timber is een belangrijke pijler in de Rotterdamse opmars. De middenvelder is sinds het vertrek van Lutsharel Geertruida de nieuwe aanvoerder van Feyenoord en is inmiddels ook Nederlands international.
Feyenoord vs. Red Bull Salzburg zie je op woensdag 6 november vanaf 21:00 uur bij Ziggo Sport. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'