TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In de vierde speelronde van de Champions League treft Feyenoord een Nederlandse trainer. Pepijn Lijnders komt met Red Bull Salzburg naar De Kuip. Met de Oostenrijkse club schakelde hij in de voorrondes van het toernooi FC Twente uit. Toen maakte zijn ploeg een goede indruk, maar sindsdien presteert de club ondermaats.
Feyenoord heeft juist een stijgende lijn te pakken. De Rotterdammers begonnen slecht aan de Champions League, met een flinke thuisnederlaag tegen Bayer Leverkusen, maar herpakten zich met een knappe uitoverwinning op Girona.
Quinten Timber is een belangrijke pijler in de Rotterdamse opmars. De middenvelder is sinds het vertrek van Lutsharel Geertruida de nieuwe aanvoerder van Feyenoord en is inmiddels ook Nederlands international.
Feyenoord vs. Red Bull Salzburg zie je op woensdag 6 november vanaf 21:00 uur bij Ziggo Sport. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan