TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Liverpool en Real Madrid strijden in het Stade de France om de Champions League, de belangrijkste Europese prijs voor clubteams.
Real kende een bizarre ontsnapping in de halve eindstrijd, waarin de Spanjaarden kansloos leken te verliezen van Manchester City. Door een aantal late treffers stelden ze toch nog de finaleplek veilig.
De ontmoeting tussen Liverpool en Real is een strijd tussen twee sublieme aanvallers: Karim Benzema (Real) en Mohamed Salah (Liverpool). Benzema is met afstand de topscorer van de Champions League van dit seizoen. De Fransman scoorde al vijftien keer en dat is een stuk meer dan Salah, die acht keer doel trof.
Bij Liverpool heeft Oranje-international Virgil van Dijk de taak om de geslepen Benzema in bedwang te houden.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modri? verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag