TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voor het eerst in jaren staan er twee Italiaanse ploegen in de halve finale van de Champions League. In de jaren 80 en 90 en in het eerste decennium van deze eeuw kwam dat vaker voor, maar de afgelopen jaren speelden de Italianen een bescheiden rol. Dit jaar treffen stadsgenoten AC Milan en Internazionale elkaar in halve finale.
De Milanese clubs delen hetzelfde stadion, maar dat betekent niet dat er sprake is van een vriendschappelijke band: het zijn elkaars grootste rivalen. Bij Inter staat Denzel Dumfries doorgaans in de basis, Stefan de Vrij moet het meestal doen met een plek op de bank. Beide ploegen wonnen een van de twee onderlinge competitieduels en ook op de ranglijst ontlopen ze elkaar nauwelijks. Het belooft dan ook spannend te gaan worden.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij