TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De eerste uitwedstrijd in de Champions League van dit jaar was voor PSV een koude douche. De Eindhovenaren hadden tegen Juventus helemaal niets in te brengen en ging volledig terecht onderuit: 3-1.
In het daaropvolgende duel liet de ploeg zien stappen gemaakt te hebben. Aan de hand van uitblinkers Jerdy Schouten, Ryan Flamingo en Luuk de Jong was PSV heer en meester tegen Sporting Lissabon. Het enige waar het aan ontbrak was de afwerking. Omdat alleen Schouten scoorde, bleven de Portugezen in leven. Laat in de wedstrijd ging het alsnog mis: 1-1.
Als PSV vanavond zijn eerste Champions League-overwinning van het seizoen wil boeken, moet dat gebeuren in Parijs tegen Paris Saint-Germain. Sinds het vertrek van Kylian Mbappé heeft die ploeg geen echte superster meer.
Paris Saint-German vs. PSV zie je op dinsdag 22 oktober 2024 vanaf 21:00 uur op Ziggo Sport. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
Advent dag 2 | De 5 leukste Nederlandse realityshows op Prime Video
22:14Peter en Monique Hansler botsen over buitenset: 'Wat een gezeik zeg'
19:31Melody Klaver trots op tweede seizoen Zussen: 'Met veel liefde aan gewerkt'
18:42Relaties onder vuur in maandtrailer GTST: scheiding, slippertjes en toenaderingen
14:24Expeditie Robinson-ster Tobias Camman op culinaire wereldreis voor nieuw tv-programma