TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
PSV doet weer helemaal mee in groep B van de Champions League. Na de zwaarbevochten thuiswinst tegen RC Lens staat PSV met vijf punten tweede in de poule.
Vanavond treft PSV in Sevilla een ploeg waaraan het flink gewaagd is. Dat bleek wel in het heenduel in Eindhoven op 7 oktober. PSV leek te gaan verliezen, maar verdediger Jordan Teze maakte diep in de blessuretijd de 2-2. Het was het slotstuk van een knotsgekke wedstrijd.
Niet lang na dat duel werd bij de Spanjaarden trainer José Luis Mendilibar ontslagen. Sindsdien gaat het nog niet veel beter: onder zijn opvolger, de Uruguayaan Diego Alonso, wist de ploeg in de competitie en de Champions League nog niet te winnen. In de poule heeft Sevilla twee punten, bij winst gaat het over PSV heen.
Zit maar gauw klaar, want op woensdag 29 november is deze wedstrijd vanaf 18:45 uur te zien op RTL7.
Speciale documentaire over Johan Cruijff is op deze datum te zien
08:38De TV van gisteren: Tegenvallende kijkcijfers voor nieuw RTL-programma Kasteel Gekocht, Wat Nu?
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Het perfecte plaatje, X-Men: Apocalypse
00:51Komende week in GTST: Zinderende zoektochten en Repelsteeltje repercussie
20:40Joost Klein wordt coach in The Voice van Vlaanderen