TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voor het eerst sinds 2013 staat Borussia Dortmund in de finale van de Champions League. Toen was het Bayern München van Arjen Robben te sterk, nu neemt de club van Nederlanders Donyell Malen en Ian Maatsen het op tegen Real Madrid. De Spaanse ploeg, recordhouder met veertien eindzeges, is de grote favoriet.
Op weg naar de finale waren de Spanjaarden te sterk voor Manchester City en Bayern München. Gek genoeg gebeurde dat niet met indrukwekkend voetbal, maar met defensief spel en snelle uitbraken. Vinícius Júnior was daarin een belangrijke schakel. Bij Dortmund, dat onder meer PSV en Paris Saint-Germain uitschakelde, is de aanvallende hoop naast Malen gevestigd op clubicoon Marco Reus. Hij vertrekt na dit seizoen en wil met een prijs afscheid nemen.
UEFA Champions League is op zaterdag 1 juni 2024 vanaf 21:00 uur te zien op RTL 7.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Video: Xandra Velzeboer is ontroostbaar na valpartij halve finale shorttrack
14:13Peter Pannekoek weer terug in Dit Was Het Nieuws
13:51Marieke en Daphne presenteren Kopen Zonder Kijken: 'Bijzonder om dit met RTL-team op te vangen'
13:06Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit