TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het was dé stunt in de Champions League tot nu toe: de vrouwen van Ajax die in de Johan Cruijff Arena dankzij doelpunten van Tiny Hoekstra en Sherida Spitse met 2-0 wonnen van grootmacht Paris Saint-Germain. En dat nog wel bij hun debuut in de groepsfase van het toernooi. Vandaag wacht de Amsterdamse ploeg het uitduel tegen de ploeg van Oranje-internationals Jackie Groenen en Lieke Martens.
Ajax kan een nieuwe stunt goed gebruiken in een zware poule met verder AS Roma en Bayern München. De Amsterdammers staan er goed voor, mede dankzij een eveneens knappe overwinning op de Duitse ploeg, maar de marges zijn klein. Daarnaast zullen de Fransen er vandaag alles aan doen om niet weer te verliezen. Keeper Regina van Eijk kan waarschijnlijk flink aan de bak.
Paris Saint-Germain vs. Ajax in strijd om de Champions League (v) is op woensdag 24 januari vanaf 21:00 uur te zien op NPO3.
Merel Ek keert terug bij de Oranjezondag: 'Baby op schoot'
10:00Laetitia Gerards maakt haar opwachting in Beste Zangers: 'Ik was de nieuweling in de groep'
09:55Typhoon liet emoties vrije loop bij Beste zangers: 'Straks sta ik bekend als de jankerd van 2025'
09:38Vandaag inside kritisch op nieuwe klus Lucille Werner: 'Koningin van de zelfpromotie'
09:33Linda de Mol over nasleep affaire Jeroen Rietbergen: 'Cancelcultuur is onmenselijk en middeleeuws'