TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het was dé stunt in de Champions League tot nu toe: de vrouwen van Ajax die in de Johan Cruijff Arena dankzij doelpunten van Tiny Hoekstra en Sherida Spitse met 2-0 wonnen van grootmacht Paris Saint-Germain. En dat nog wel bij hun debuut in de groepsfase van het toernooi. Vandaag wacht de Amsterdamse ploeg het uitduel tegen de ploeg van Oranje-internationals Jackie Groenen en Lieke Martens.
Ajax kan een nieuwe stunt goed gebruiken in een zware poule met verder AS Roma en Bayern München. De Amsterdammers staan er goed voor, mede dankzij een eveneens knappe overwinning op de Duitse ploeg, maar de marges zijn klein. Daarnaast zullen de Fransen er vandaag alles aan doen om niet weer te verliezen. Keeper Regina van Eijk kan waarschijnlijk flink aan de bak.
Paris Saint-Germain vs. Ajax in strijd om de Champions League (v) is op woensdag 24 januari vanaf 21:00 uur te zien op NPO3.
Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien
07:58De TV van gisteren: Tim Hofman geprezen voor Over Mijn Lijk en kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan
06:47Vanavond op TV: Goliath, Flikken Gent, Bad Times at the El Royale