TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het was dé stunt in de Champions League tot nu toe: de vrouwen van Ajax die in de Johan Cruijff Arena dankzij doelpunten van Tiny Hoekstra en Sherida Spitse met 2-0 wonnen van grootmacht Paris Saint-Germain. En dat nog wel bij hun debuut in de groepsfase van het toernooi. Vandaag wacht de Amsterdamse ploeg het uitduel tegen de ploeg van Oranje-internationals Jackie Groenen en Lieke Martens.
Ajax kan een nieuwe stunt goed gebruiken in een zware poule met verder AS Roma en Bayern München. De Amsterdammers staan er goed voor, mede dankzij een eveneens knappe overwinning op de Duitse ploeg, maar de marges zijn klein. Daarnaast zullen de Fransen er vandaag alles aan doen om niet weer te verliezen. Keeper Regina van Eijk kan waarschijnlijk flink aan de bak.
Paris Saint-Germain vs. Ajax in strijd om de Champions League (v) is op woensdag 24 januari vanaf 21:00 uur te zien op NPO3.
Partnerbijdrage
Bekend MAFS-gezicht gaat het theater in
12:34Carrie strikt bijzondere gasten voor allerlaatste Carrie op Vrijdag
12:08Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op woensdag
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:30Dit zijn de 5 winnaars van de derde kwalificatieronde voor de Gouden Televizier-Ring 2026