TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het was dé stunt in de Champions League tot nu toe: de vrouwen van Ajax die in de Johan Cruijff Arena dankzij doelpunten van Tiny Hoekstra en Sherida Spitse met 2-0 wonnen van grootmacht Paris Saint-Germain. En dat nog wel bij hun debuut in de groepsfase van het toernooi. Vandaag wacht de Amsterdamse ploeg het uitduel tegen de ploeg van Oranje-internationals Jackie Groenen en Lieke Martens.
Ajax kan een nieuwe stunt goed gebruiken in een zware poule met verder AS Roma en Bayern München. De Amsterdammers staan er goed voor, mede dankzij een eveneens knappe overwinning op de Duitse ploeg, maar de marges zijn klein. Daarnaast zullen de Fransen er vandaag alles aan doen om niet weer te verliezen. Keeper Regina van Eijk kan waarschijnlijk flink aan de bak.
Paris Saint-Germain vs. Ajax in strijd om de Champions League (v) is op woensdag 24 januari vanaf 21:00 uur te zien op NPO3.
Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'
10:23Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'
10:18Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin