TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Mis niets over UEFA Champions League: Napoli - FC Barcelona. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Frenkie de Jong behaalde vorige maand de mijlpaal van tweehonderd wedstrijden voor FC Barcelona. Een mooie prestatie, maar er staat nog meer op het wensenlijstje van de Brabander: Europees succes, iets wat de club uit Catalonië de laatste jaren niet meer is gelukt.
De 2-8 nederlaag tegen Bayern München in 2020 is hét symbool voor de magere Europese jaren. Als Barça het dit jaar beter wil doen, moet het in de knock-outfase eerst afrekenen met Napoli. Vorig seizoen maakte die ploeg indruk met een aanvallende speelstijl, maar sinds het vertrek van trainer Luciano Spalletti is daar weinig meer van over.
In de Champions League eindigden de Italianen achter Real Madrid op een tweede plek in de groep en in de eigen competitie staan ze in de middenmoot.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger