TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Frenkie de Jong behaalde vorige maand de mijlpaal van tweehonderd wedstrijden voor FC Barcelona. Een mooie prestatie, maar er staat nog meer op het wensenlijstje van de Brabander: Europees succes, iets wat de club uit Catalonië de laatste jaren niet meer is gelukt.
De 2-8 nederlaag tegen Bayern München in 2020 is hét symbool voor de magere Europese jaren. Als Barça het dit jaar beter wil doen, moet het in de knock-outfase eerst afrekenen met Napoli. Vorig seizoen maakte die ploeg indruk met een aanvallende speelstijl, maar sinds het vertrek van trainer Luciano Spalletti is daar weinig meer van over.
In de Champions League eindigden de Italianen achter Real Madrid op een tweede plek in de groep en in de eigen competitie staan ze in de middenmoot.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie