TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Frenkie de Jong behaalde vorige maand de mijlpaal van tweehonderd wedstrijden voor FC Barcelona. Een mooie prestatie, maar er staat nog meer op het wensenlijstje van de Brabander: Europees succes, iets wat de club uit Catalonië de laatste jaren niet meer is gelukt.
De 2-8 nederlaag tegen Bayern München in 2020 is hét symbool voor de magere Europese jaren. Als Barça het dit jaar beter wil doen, moet het in de knock-outfase eerst afrekenen met Napoli. Vorig seizoen maakte die ploeg indruk met een aanvallende speelstijl, maar sinds het vertrek van trainer Luciano Spalletti is daar weinig meer van over.
In de Champions League eindigden de Italianen achter Real Madrid op een tweede plek in de groep en in de eigen competitie staan ze in de middenmoot.
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen